Geri Dön

Mustafa Sandal'dan Emina Jahovic'e 'nafaka iptali' davası!

Geçtiğimiz şubat ayında iki aylık nafakasını alamadığı için Mustafa Sandal’ın evine icra memurlarını gönderen Emina Jahovic’in bu resti ters tepti! Ünlü popçu, eski eşine nafakanın iptali için dava açtı.

Mustafa Sandal'dan Emina Jahovic'e 'nafaka iptali' davası!

10 yıllık evliliklerini 2018'de sona erdiren Mustafa Sandal ile Emina Jahovic’in arasındaki nafaka problemi yeniden yargıya taşındı. Geçtiğimiz şubat ayında Emina Jahovic, iki aylık alacağına karşılık Mustafa Sandal’ın evine ve ofisine haciz göndermişti. O güne kadar sorun yaşamayan eski eşler, bu nedenle davalık olmuş, şarkıcının banka hesaplarına dahi tedbir konulmuştu.

SANDAL'DAN KARŞI HAMLE!
Hürriyet gazetesinden Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; o güne kadar boşanma protokolünde yer alan sorumluluklarını yerine getiren Sandal, Jahovic’in bu hamlesine karşılık nafaka iptal davası açtı.

23 Kasım 2021 tarihinde görülecek davada Mustafa Sandal, eski eşine her ay ödediği 15 bin TL’nin iptal edilmesini isteyecek. Çubuklu Vadi’deki evinin 70 bin TL'lik kira gelirini de alan Jahovic’in, bu haktan da mahrum edilmesi talep edilecek.

Mustafa Sandal, Çubuklu Vadi'de milyonluk villasını satmak için Dikran Masis'le anlaşmıştı. Fakat Masis'in son anda vazgeçmesiyle 70 bin TL'ye kiraya verdi. Kira gelirini Emina Jahovic alıyor.

Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber