Cadde Nebahat Çehre: Tatilde beni yakalayamıyacaksınız!

Nebahat Çehre: Tatilde beni yakalayamıyacaksınız!

03.06.2023 - 08:05 | Son Güncellenme:

Fenomen dizi 'Aşk-ı Memnu'nun Firdevs Yöreoğlu'su Nebahat Çehre ile 'Camdaki Kız'ın Selen'i Selma Ergeç, önceki gün Nişantaşı'nda bir giyim mağazasının açılışına katıldı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan ikili, birbirlerine övgüler yağdırdı. 25 yıllık elbisesiyle objektiflere poz veren usta oyuncu, yaz tatili planı hakkında konuştu.

Nebahat Çehre: Tatilde beni yakalayamıyacaksınız

Yeni proje tercihinden bahseden Nebahat Çehre, "Güzel kızım Selma ile güzel bir açılışa geldik. O benim kızım. Bu ara bildiğiniz gibi dinleniyorum. Daha önce bahsetmiştim, geçmişte yaptığım işlerin altında kalacak bir projede yer almak istemiyorum. Daha ne kadar yapabileceğim ki bu mesleği finali güzel olsun istiyorum" dedi.

Haberin Devamı

"FAZLASIYLA HAK ETTİ"

76'ncı Cannes Film Festivali'nde Nuri Bilge Ceylan'ın 'Kuru Otlar Üstüne' filmindeki rolüyle 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü kazanan Merve Dizdar ile ilgili sorulara Ergeç, "Çok mutlu oldum onun adına. Çok iyi bir oyuncu ve çok iyi bir insan. Fazlasıyla hak etti. Onu çok seviyorum" açıklamasını yaptı. Nebahat Çehre ise "Gurur duydum onunla. Harika bir başarıya imza attı" sözleriyle duygularını dile getirdi.

Nebahat Çehre: Tatilde beni yakalayamıyacaksınız

"ÖNCE AİLEMLE GÜZEL BİR TATİL"

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi 'Camdaki Kız'da 'Selen' karakterine hayat veren Selam Ergeç, "Çok güzel bir sezondu benim için. Harika bir ekiple, çok iyi bir iş çıkardığımızı düşünüyorum. Yeni projeleri konuşmak için henüz çok erken, önce ailemle güzel bir tatil yapacağım" ifadelerini kullandı.

Nebahat Çehre: Tatilde beni yakalayamıyacaksınız

Haberin Devamı

"HERKES CEBİNE GÖRE HARCAYACAK"

Nebahat Çehre, uzun zamandır tatil yapamadığını ama bu yaz tatile çıkacağını belirterek, "Ama beni yakalayamıyacaksınız çünkü sizlerin olmadığı yerlerde tatil yapıyorum" diyerek gazetecilere takıldı.

79 yaşındaki oyuncu, tatil beldelerindeki yüksek fiyatlarla ilgili düşüncelerini soran gazetecilere, "Herkes cebine göre harcayacak. Başkasının adına konuşmam doğru olmaz" yanıtını verdi.

Nebahat Çehre: Tatilde beni yakalayamıyacaksınız


"ÜSTÜMDEKİ ELBİSE 25 YILLIK"

Elbisesi ile dikkat çeken Çehre, "Bu üstümdeki elbise 25 yıllık. Ben elbise ve kitap konusunda çok hassasım. Tertipli ve düzenliyim. 'Bir giydiğimi bir daha giymem' diye bir düşüncem yok gördüğünüz gibi. Okuduğum kitapları da saklıyorum. Çok seviyorum kitap okumayı. Mesela bu ara 'Yabancı Yalnızlık' diye bir kitaba başladım. Son günlerde okuduğum ve etkilendiğim çok güzel bir hikaye" açıklamasını yaptı.

Nebahat Çehre: Tatilde beni yakalayamıyacaksınız