Selma Ergeç

Selma Ergeç

Türk-Alman oyuncu ve manken.   Hayatı ve kariyeri Selma Ergeç, 1978 yılında Türk bir baba ve Alman bir annenin ilk çocuğu olarak Almanya'nın Ruhr Bölgesi'nin Hamm-Bockum-Hövel şehrinde dünyaya geldi. Babası Adanalı Türk bir doktor, annesi ise Alman bir hemşireydi. Best Model of Turkey (Türkiye'nin En İyi Mankeni) adlı yarışmada da derecesi olan tescilli bir profesyonel model Emre Altuğ'un "Gidecek Yerim Mi Var? şarkısının video klibinde oynadı. Selma, oyunculuğa Böyle mi Olacaktı ile başladı ardından Yarım Elma Şöhret Körfez Ateşi Hırçın Kız gibi dizilerde rol aldı Asi adlı dizide Defne karakterini canlandırmıştır bu dizi ile birlikte hayran kazanmaya başlamıştır. ayrıca Beko Elidor reklam filmlerinde oynamışlığı vardır. Sis ve Gece filminde Uğur Polat Ses filminde Mehmet Günsür ile başrol paylaştı. Halide Edip Adıvar romanından uyarlanan Kalp Ağrısı dizisinde Azize karakterini, Muhteşem Yüzyıl adlı dizide 3 sezon boyunca Hatice Sultan 'ı canlandırmıştır.

Selma Ergeç

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 587 selma ergeç haberi bulunmuştur.
Azem deşifre oldu
Azem deşifre oldu Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı Kanal D’de yayınlanan ‘İnci Taneleri’, yeni bölümüyle ekrana geldi.
25.05.2024 Cadde
Piraye Cenk'ten ayrıldı
Piraye Cenk'ten ayrıldı Piraye (Selma Ergeç), Azem ve Ayça’nın (Ülkü Hilal Çiftçi) yakın olmasından duyduğu mutluluğu ve Azem ile ilişkilerinin farklı bir yöne doğru gittiğini Sibel (Begüm Atak) ile paylaştı. Bu düşüncelerinden dolayı birlikte olduğu Cenk (Bekir Aksoy) ile ayrılacağını söyledi.
24.05.2024 Televizyon
'İnci Taneleri'nde Azem deşifre oldu! Gerçekleri öğrenen Piraye ne yapacak?
'İnci Taneleri'nde Azem deşifre oldu! Gerçekleri öğrenen Piraye ne yapacak? Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', yeni bölümü ile ekrana geldi. Dilber’in Zahir’den kurtulmak için planlar yaparken çıkmaza girmesi izleyicileri gözyaşlarına boğarken, Piraye’nin Azem hakkında öğrendiği gerçekler ise büyük hayal kırıklığı yarattı.
24.05.2024 Cadde
Heyecanlı bölüm
Heyecanlı bölüm ‘İnci Taneleri’, bu akşam saat 20.00’da yeni bölümüyle ekrana gelecek. Kanal D’nin fenomen dizisinde; Nehir (Sera Kutlubey), Azem’in (Yılmaz Erdoğan) kendisine ulaşmasını engellemek için elinden geleni yapar.
23.05.2024 Cadde
KIRIMLI FİLMİ KONUSU VE OYUNCULARI! Kırımlı filmi kaç yılında çekildi, gerçek hikaye mi? İşte oyuncu ve karakterler...
KIRIMLI FİLMİ KONUSU VE OYUNCULARI! Kırımlı filmi kaç yılında çekildi, gerçek hikaye mi? İşte oyuncu ve karakterler... Kırımlı filmi konusu ve oyuncu kadrosu merak konusu olmaya devam ediyor. Cengiz Dağcı'nın 1956 yılında yazdığı Korkunç Yıllar adlı romanından esinlenerek sinemaya uyarlanan Kırımlı filmi 2014 yılında çekildi. Filmin başrollerinde Murat Yıldırım, Selma Ergeç, Ali Barkın ve Baki Davrak gibi isimler yer alıyor. İşte Kırımlı filmi konusu ve oyuncu kadrosu...
18.05.2024 Bilgi Rehberi
Perşembenin galibi değişmedi! Kızına çok yaklaşan Azem ne yapacak?
Perşembenin galibi değişmedi! Kızına çok yaklaşan Azem ne yapacak? Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', 16 Mayıs Perşembe akşamı yeni bölümü ile Kanal D'de ekrana geldi. Nehir’in kardeşi Cihan ile kavuştuğu anlar seyircileri gözyaşlarına boğdu. Final sahnesinde ise Azem ve kızı Nehir’in yıllar sonra aynı mekanda denk gelmesi dizinin yeni bölümünde yaşanacaklara dair merakı iyice artırdı.
17.05.2024 Cadde
İnci Taneleri 15. Bölüm Fragmanı
İnci Taneleri 15. Bölüm Fragmanı Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', 15'inci bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünden yayınlanan fragmana, Nehir ile Cihan yıllar sonra kavuştuğu sahneler damga vurdu.
16.05.2024 Televizyon
'İnci Taneleri'nde heyecan dorukta! Baba-kız ilk kez göz göze
'İnci Taneleri'nde heyecan dorukta! Baba-kız ilk kez göz göze Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', 15'inci bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünden yayınlanan fragmana, Nehir ile Cihan yıllar sonra kavuştuğu sahneler damga vurdu.
16.05.2024 Cadde
Gözyaşları sel oldu
Gözyaşları sel oldu ‘İnci Taneleri’nde abla-kardeş olan Nehir ile Cihan’ın yıllar sonra kavuşma sahnesi izleyicileri gözyaşına boğdu.
11.05.2024 Cadde
'İnci Taneleri'nde gözyaşları sel oldu! Abla kardeş yıllar sonra yan yana geldi
'İnci Taneleri'nde gözyaşları sel oldu! Abla kardeş yıllar sonra yan yana geldi Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', yeni bölümü ile ekrana geldi. Azem’i takip eden kişinin kızı Nehir olduğunun ortaya çıktığı bölüme, Cihan ve Nehir'in kavuşması damga vurdu. Abla kardeşin yıllar sonra yan yana geldiği sahneler izleyicileri gözyaşlarına boğdu.
10.05.2024 Cadde
İnci Taneleri 14. Bölüm 2. Fragman
İnci Taneleri 14. Bölüm 2. Fragman Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 14. bölümü bu akşam izleyicisiyle buluşacak. ‘İnci Taneleri’ dizisine katılan Gülenay Kalkan ve Bora Cengiz, Nehir’in (Sera Kutlubey) yıllar içerisinde yaşadıklarını netleştirecek.
9.05.2024 Televizyon
'İnci Taneleri’nde Nehir’in sırrı çözülecek!
'İnci Taneleri’nde Nehir’in sırrı çözülecek! Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 14. bölümü bu akşam izleyicisiyle buluşacak. ‘İnci Taneleri’ dizisine katılan Gülenay Kalkan ve Bora Cengiz, Nehir’in (Sera Kutlubey) yıllar içerisinde yaşadıklarını netleştirecek.
9.05.2024 Cadde
Perşembenin galibi değişmedi! 'İnci Taneleri'nde Nehir ilk kez izleyici karşısına çıktı
Perşembenin galibi değişmedi! 'İnci Taneleri'nde Nehir ilk kez izleyici karşısına çıktı Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri', yeni bölümü ile ekrana geldi. Seyircilerin ilk bölümden itibaren merak ettiği "Nehir (Sera Kutlubey) nerede?" sorusu da bu bölümde cevap buldu. Gecenin bir başka çok konuşulan gelişmesi ise Doktor Elif’in (İrem Çıray) üvey babasının Reyyaz (Selim Erdoğan) olduğunun ortada çıkmasıydı.
3.05.2024 Cadde
İnci Taneleri'nde keyifli anlar! ‘Kıvılcım’lardan gösteri!
İnci Taneleri'nde keyifli anlar! ‘Kıvılcım’lardan gösteri! Anadolu Ateşi Kıvılcım Dans Topluluğu, ‘İnci Taneleri’nin bugün ekrana gelecek yeni bölümünde bir gösteriyle sahne alacak. Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni dizinin 13. bölümünde gerçekleşecek dans gösterisi, nefesleri kesecek.
2.05.2024 Cadde
'İnci Taneleri' tüm kategorilerde zirvede! Dilber hem ağladı hem de ağlattı
'İnci Taneleri' tüm kategorilerde zirvede! Dilber hem ağladı hem de ağlattı Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı 'İnci Taneleri'nin yeni bölümüne Azem’in gün geçtikçe kızı Nehir’e daha çok yaklaşması ve Dilber’in yaşadığı ayrılık acısı damga vurdu. Cezaevinde bulunan Nusret’in tahliye olmasının ardından heyecanın ikiye katlandığı son bölüm, tüm izlenme kategorilerinde birinci oldu.
26.04.2024 Cadde
İNCİ TANELERİ NEHİR KİMDİR, hangi oyuncu oynuyor? Nehir'i canlandıran Sera Kutlubey kaç yaşında? TV dizileri
İNCİ TANELERİ NEHİR KİMDİR, hangi oyuncu oynuyor? Nehir'i canlandıran Sera Kutlubey kaç yaşında? TV dizileri İnci Taneleri dizisi her hafta yeni bölümleri ile sevenleri karşısına çıkıyor. Dizinin başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü ve Selma Ergeç gibi isimler yer alıyor. Diziye Nehir karakteri dahil oluyor. İnci Taneleri Nehir kimdir, nereli?
25.04.2024 Bilgi Rehberi
İnci Taneleri'ne bomba transfer! Azem'in kızını oynayacak isim belli oldu
İnci Taneleri'ne bomba transfer! Azem'in kızını oynayacak isim belli oldu Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan reyting rekortmeni dizi İnci Taneleri'nde, Yılmaz Erdoğan'ın canlandırdığı 'Azem' karakterinin kızı Nehir'i kimin canlandıracağı merak konusu olmuştu. O isim belli oldu.
25.04.2024 Cadde
Sera Kutlubey Nehir oldu
Sera Kutlubey Nehir oldu ‘İnci Taneleri’nde haftalardır merakla beklenen Azem’in kızı Nehir’i canlandıracak isim belli oldu. Nehir’e Sera Kutlubey hayat verecek.
25.04.2024 Cadde
Ekrana damga vuran ayrılık
Ekrana damga vuran ayrılık İki haftalık aranın ardından ekrana gelen ‘İnci Taneleri’ dizisinde Dilber ve Azem’in ayrılığı geceye damga vurdu.
20.04.2024 Cadde
'İnci Taneleri'nde büyük ayrılık! Piraye ve Dilber ilk kez karşı karşıya
'İnci Taneleri'nde büyük ayrılık! Piraye ve Dilber ilk kez karşı karşıya Yılmaz Erdoğan'ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı 'İnci Taneleri', iki hafta aranın ardından yeni bölümü ile 18 Nisan'da ekrana geldi. Geceye Piraye ve Dilber’in ilk kez yüz yüze geldiği anlar damga vururken; Azem’in Dilber’den ayrıldığı final sahnesi izleyenleri gözyaşına boğdu. Dizide yaşanan bu büyük ayrılıktan sonrası ikilinin tekrar bir araya gelip gelmeyeceği merk konusu oldu.
19.04.2024 Cadde
İnci Taneleri 11. Bölüm 2. fragmanı
İnci Taneleri 11. Bölüm 2. fragmanı Kanal D’nin, perşembe akşamları izleyici karşısına çıkan dizisi 'İnci Taneleri', iki haftalık aranın ardından bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek. Dizinin 11’inci bölümünden yayınlanan tanıtımlar gündem oldu.
18.04.2024 Televizyon
'İnci Taneleri'nde büyük yüzleşme! İlk kez yüz yüze gelen Piraye ve Dilber arasında neler yaşanacak?
'İnci Taneleri'nde büyük yüzleşme! İlk kez yüz yüze gelen Piraye ve Dilber arasında neler yaşanacak? Kanal D’nin, perşembe akşamları izleyici karşısına çıkan dizisi 'İnci Taneleri', iki haftalık aranın ardından bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek. Dizinin 11’inci bölümünden yayınlanan tanıtımlar gündem oldu.
18.04.2024 Cadde
Tanıtım filmi gündem oldu
Tanıtım filmi gündem oldu İki hafta aranın ardından seyirciyle buluşacak olan ‘İnci Taneleri’ dizisinin tanıtım filmi gündem oldu.
18.04.2024 Cadde
Dilber'den muhteşem geri dönüş! Dansıyla yine sosyal medyayı salladı
Dilber'den muhteşem geri dönüş! Dansıyla yine sosyal medyayı salladı Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi 'İnci Taneleri' 2 haftalık aranın ardından ekrana hızlı bir dönüş yapıyor. 18 Nisan’da yayınlanacak yeni bölümde Dilber, pavyonun açılışını yeni bir şarkı ve yeni dansıyla yapacak.
11.04.2024 TV Rehberi
Dilber'den muhteşem geri dönüş! Dansıyla yine sosyal medyayı salladı
Dilber'den muhteşem geri dönüş! Dansıyla yine sosyal medyayı salladı Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi 'İnci Taneleri' 2 haftalık aranın ardından ekrana hızlı bir dönüş yapıyor. 18 Nisan’da yayınlanacak yeni bölümde Dilber, pavyonun açılışını yeni bir şarkı ve yeni dansıyla yapacak.
11.04.2024 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Selma Ergeç ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.