Geri Dön

Nostalji rüzgarı

Mehmet Cenap Yeğin ile Murat Yeğin tarafından kurulan ve 27’nci yılını kutlayan Can Otomotiv, Ümraniye’deki merkezlerinde nostaljik bir kutlamaya ev sahipliği yaptı.

Nostalji rüzgarı

Mehmet Cenap Yeğin ile Murat Yeğin tarafından kurulan ve 27’nci yılını kutlayan Can Otomotiv, Ümraniye’deki merkezlerinde nostaljik bir kutlamaya ev sahipliği yaptı. Yeğin Ailesi, yıllardır birlikte çalıştıkları Peugeot ve Citroen otomobil markalarının Türkiye Distribütörü PSA Group’un üst düzey yöneticilerini yeni yıl daveti için bir araya getirdi. Citroen’in klasik üç modelinin sergilendiği organizasyon, geç saatlere kadar devam etti.

Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şoke eden sözler! Gündem oldu...Sosyal medya Murat Övüç'ün görüntülerini konuşuyor. Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber