Geri Dön

'Nuh Tepesi'nin özel gösteriminde kriz!

56. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında Adana Altın Koza Film Festivali’nde 'En İyi Film' ödülünü alan 'Nuh Tepesi'nin özel gösterimi yapıldı.

'Nuh Tepesi'nin özel gösteriminde kriz!

Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen 56. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde, Haluk Bilginer ve Ali Atay’ın başrollerini oynadığı 'Nuh Tepesi', Antalya Kültür Merkezi Aspendos Salonu’nda seyirciyle buluştu.

BİLETSİZ SEYİRCİ KRİZİ
Merdiven boşluklarının da dolduğu salonda iki genç, bilet satın aldığı koltuklara başkaları oturduğu için ayakta kaldı. Uzun süre koltukların önünde bekleyen gençler, biletsiz seyircilerin kalkmasını istedi. Festival ekibi, seyircileri kaldırmak için mücadele etse de başarılı olamadı. İki genç koltuklara oturmayınca film başlamadı. Diğer seyirciler de gençleri destekleyerek, biletsiz kişilerin koltuklarından kalkması için 'kalk kalk' diye slogan attı. Bunun üzerine biletsiz iki kişi, salondan ayrıldı.

Yaklaşık 10 dakika gecikmeyle başlayan filmde, orta yaş kriziyle boğuşan Ömer’in, Nuh ağacının altına gömülmek isteyen ve ağacı 50 yıl önce kendisinin diktiğini iddia eden babasının son dileğini gerçekleştirmek için kasabalılarla yaşadıkları anlatılıyor.

Nuh Tepesinin özel gösteriminde kriz

Nuh Tepesinin özel gösteriminde kriz


28 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni28 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet