Geri Dön

Payitaht Abdülhamid oyuncuları kimler? Payitaht Abdülhamid 129. yeni bölüm fragmanı

Payitaht Abdülhamid dizisi bu akşam 129. bölümüyle ekrana geliyor. TRT 1'in ilgiyle takip edilen dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümünde neler olacak? Dizinin oyuncuları kimler? İşte Payitaht Abdülhamid 129. yeni bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilenler...

Payitaht Abdülhamid oyuncuları kimler? Payitaht Abdülhamid 129. yeni bölüm fragmanı

Cuma akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Payitaht Abdülhamid 129. yeni bölümüyle bu akşam 20:00'da TRT 1'de başlayacak. Peki yeni bölümünde neler olacak? İşte Payitaht Abdülhamid fragmanı ve dizi hakkında araştırılanlar...

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 129. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mason paşayı bulmak için mücadelesini sürdüren Abdülhamid bu kez planını Manyas’ı zindana atarak başlatır. Sultan, mason paşaya ulaşmak için birilerinin Manyas’ı zindandan kaçırmasını beklemektedir. Asaf’ın ölümü ile Eşref Aziz ve ekibi Karekin’in peşine düşer. Karekin’den intikam almak için durmayacak olan Eşref, dört bir yanda Karekin’in izini sürmektedir.

Haremde Bidar Sultanın eksikliği hissedilirken Naime annesinin saraya geri döneceğini düşünmektedir. Ama saraya kimsenin beklemediği biri gelir... Haremde artık bir dönem başlayacaktır.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 129. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD OYUNCULARI KİMLER?

Bülent İnal
Özlem Conker
Hakan Boyav
Can Sipahi
Selen Öztürk
Gürkan Uygun
Kaan Turgut
Akın Akınözü
Ali Nuri Türkoğlu
Ezgi Eyüboğlu
Saygın Soysal

Kıvanç Tatlıtuğ mızıka performansıyla beğeni topladıYeni projesinin çekimleri için Ege'de bulunan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, set arasında karavanında mızıka çaldı. Enstrümanı çaldığı anları sosyal medya hesabından paylaşan Tatlıtuğ, performansıyla büyük beğeni topladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet