Abdülhamid

Abdülhamid

Son dakika abdülhamid haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan abdülhamid gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan abdülhamid haber sayfamızda...

Abdülhamid

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.683 abdulhamid haberi bulunmuştur.
Büyükşen cinayetinde flaş detay! Azmettiricisi sevgilisine 'Canını sıkanları öldürttüm' demiş
Büyükşen cinayetinde flaş detay! Azmettiricisi sevgilisine 'Canını sıkanları öldürttüm' demişKonya’da 3 yıl önce evlerinde cinayete kurban giden Necla (54) ve Metin Büyükşen (55) çiftini, kiralık katilin yanlış adres sonucu öldürdüğünün belirlenmesinin ardından olayın azmettiricisi olduğu iddiasıyla tutuklanan Abdullah Başdemir'in (46), sevgilisi Esra Taş'a (28), piknikte ''Senin canını sıkanları hallettirdim. Onları öldürttüm'' dediği ortaya çıktı.
28.07.2021Haberler
Büyükşen çifti cinayeti azmettiricisi 'Canını sıkanları öldürttüm' demiş
Büyükşen çifti cinayeti azmettiricisi 'Canını sıkanları öldürttüm' demişGelen bir son dakika haberine göre, Konya’da 3 yıl önce evlerinde cinayete kurban giden Necla (54) ve Metin Büyükşen (55) çiftini, kiralık katilin yanlış adres sonucu öldürdüğünün belirlenmesinin ardından olayın azmettiricisi olduğu iddiasıyla tutuklanan Abdullah Başdemir'in (46), sevgilisi Esra Taş'a (28), piknikte ''Senin canını sıkanları hallettirdim. Onları öldürttüm'' dediği ortaya çıktı.
28.07.2021Gündem
Bütün bilinmeyenleriyle Yıldız Sarayı anlatılıyor
Bütün bilinmeyenleriyle Yıldız Sarayı anlatılıyorYıldız Teknik Üniversitesi bünyesindeki Sultan II. Abdülhamid Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin hazırladığı “Yıldız Sarayı” kitabı  Osmanlı İmparatorluğu’nun son dönemine tanıklık eden sarayı tarih, sanat tarihi, güzel sanatlar, mimarlık tarihi açısından irdeliyor.
28.07.2021Kültür Sanat
Büyükşen çifti cinayetini işlediği öne sürülen Afgan uyruklu şahış tutuklandı
Büyükşen çifti cinayetini işlediği öne sürülen Afgan uyruklu şahış tutuklandıKonya'nın Karatay ilçesinde 3 yıl önce öldürülen Necla ve Metin Büyükşen çifti cinayetiyle ilgili 3 gün önce Ankarada çobanlık yaparken yakalanan Afganistan uyruklu Abdulhamid Uzbek, ifadesinin ardından sevk edildiği adliyede tutuklanarak cezaevine gönderildi.
22.07.2021Haberler
Son dakika: Türkiye'nin konuştuğu Büyükşen cinayetinde flaş gelişme
Son dakika: Türkiye'nin konuştuğu Büyükşen cinayetinde flaş gelişmeKonya'nın Karatay ilçesinde 3 yıl önce öldürülen Necla ve Metin Büyükşen çifti cinayetiyle ilgili 3 gün önce Ankarada çobanlık yaparken yakalanan Afganistan uyruklu Abdulhamid Uzbek, ifadesinin ardından sevk edildiği adliyede tutuklanarak cezaevine gönderildi.
22.07.2021Gündem
Semavi Eyice’nin eşyaları satılmış
Semavi Eyice’nin eşyaları satılmışTürkiye’nin ilk ‘Bizans sanat tarihi uzmanı’ Prof. Dr. Semavi Eyice’nin tabloları ve eşyalarının, Fatih Belediyesi tarafından hazırlanan köşkte sergilenmesi planlanıyordu.
Türkiye, Libya'daki Türk bayrağına yönelik çirkin eylemi kınadı
Türkiye, Libya'daki Türk bayrağına yönelik çirkin eylemi kınadıDışişleri Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Tanju Bilgiç, Libya'nın Tobruk kentinde düzenlenen bütçe görüşmeleri sırasında Temsilciler Meclisi geçici binası önünde Türk bayrağını hedef alan çirkin eylemi şiddetle kınadı.
6.07.2021Siyaset
Bu apartmanın modası hiç geçmedi
Bu apartmanın modası hiç geçmediBugünlerde İstanbul’da inşa edilen ilk Art Nouveau yapı olarak kabul edilen Botter Apartmanı’nda hararetli bir çalışma var. Biz de Sultan II. Abdülhamid’in terzisine ev sahipliği yapmış apartmanın perdesini araladık
4.07.2021Pazar
İsviçre toplantılarında 'Libya'da seçimlere ilişkin uzlaşı sağlanamadı
İsviçre toplantılarında 'Libya'da seçimlere ilişkin uzlaşı sağlanamadıBirleşmiş Milletler (BM) öncülüğünde İsviçre'de toplanan Libya Siyasi Diyalog Forumu (LSDF) üyeleri, 24 Aralık'ta yapılmasına karar verilen parlamento ve devlet başkanlığı seçimlerinin anayasal temeli konusunda uzlaşı sağlayamadı.
2.07.2021Dünya
Zariyat Suresi Okunuşu ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali
Zariyat Suresi Okunuşu ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet MealiMekke döneminde inen Zariyat suresi 60 ayetten oluşmaktadır. Sıralaması ise Mushafta elli birinci ve iniş sırası baz alındığında altmış yedinci suredir.
28.06.2021Sureler
İngiltere Başbakanı Johnson ve Libya Başbakanı Dibeybe Londra'da görüştü
İngiltere Başbakanı Johnson ve Libya Başbakanı Dibeybe Londra'da görüştüİngiltere Başbakanı Boris Johnson ve Libya Başbakanı Abdülhamid Dibeybe, Londra'da bir araya geldi. Liderler, iki ülke arasındaki ticaret ve yatırımları artırmaya karar verirken, Johnson, Dibeybe'yi Paris İklim Anlaşması'na katılmaya çağırdı.
24.06.2021Dünya
Bakan Çavuşoğlu'ndan İkinci Berlin Konferansı'nda önemli 'Libya' mesajları
Bakan Çavuşoğlu'ndan İkinci Berlin Konferansı'nda önemli 'Libya' mesajlarıDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Libya konulu İkinci Berlin Konferansı'nda Libya'nın barış, güvenlik, istikrar ve egemenliğine destek vermeye devam edeceklerini vurguladıklarını belirtti.
23.06.2021Siyaset
Son dakika: İkinci Berlin Konferansı sona erdi
Son dakika: İkinci Berlin Konferansı sona erdiGelen son dakika haberine göre; BM ve Almanya himayesinde Türkiye'nin de dahil olduğu uluslararası aktörlerin katılımıyla gerçekleştirilen Libya konulu İkinci Berlin Konferansı sona erdi.
23.06.2021Dünya
Libya konulu İkinci Berlin Konferansı başladı
Libya konulu İkinci Berlin Konferansı başladıLibya'daki siyasi süreç ve 24 Aralık seçimlerinin ele alınacağı İkinci Berlin Konferansı, Birleşmiş Milletler (BM) ve Almanya himayesinde, Türkiye'nin de dahil olduğu uluslararası aktörlerin katılımıyla başladı.
23.06.2021Dünya
Libya Başbakanı Dibeybe, Almanya Dışişleri Bakanı ile görüştü
Libya Başbakanı Dibeybe, Almanya Dışişleri Bakanı ile görüştüLibya Başbakanı Abdulhamid Dibeybe, yarın düzenlenecek Libya konulu İkinci Berlin Konferansı'na katılmak üzere geldiği Almanya'da Dışişleri Bakanı Heiko Maas ile görüştü.
22.06.2021Dünya
Libya Cumhurbaşkanlığı uçağı, 7 yıl Fransa'da tutulduktan sonra Trablus'a ulaştı
Libya Cumhurbaşkanlığı uçağı, 7 yıl Fransa'da tutulduktan sonra Trablus'a ulaştıLibya Ulusal Birlik Hükümeti Başbakanı Abdulhamid Dibeybe, 7 yıldır Fransa tarafından tutulan Airbus A340 Cumhurbaşkanlığı uçağının ülkeye geldiğini duyurdu.
20.06.2021Dünya
Libya Başbakanı Dibeybe: Bölünme dönemi bitmiştir
Libya Başbakanı Dibeybe: Bölünme dönemi bitmiştirLibya Ulusal Birlik Hükümeti (MBH) Başbakanı Abdulhamid Dibeybe, bölünme döneminin artık geride kaldığını belirterek, ayrılık ve kinin bırakılması, istikrar için inşa ve kalkınmaya odaklanılması çağrısı yaptı
20.06.2021Dünya
Baht Oyunu Ada kim? Cemre Baysel nereli, boyu ve yaşı kaç, kimdir?
Baht Oyunu Ada kim? Cemre Baysel nereli, boyu ve yaşı kaç, kimdir?Cemre Baysel, Kanal D'nin yeni dizisi Baht Oyunu'nda başrolde yer alıyor. Güzel oyuncu Cemre Baysel hayatı ise böylelikle merak konusu oldu. Resim Öğretmenliği eğitimi alan oyuncu, Yeşil Deniz dizisi ile ekran macerasına başladı. Peki, Cemre Baysel boyu kaç?
17.06.2021Cadde
Aşı kuyruğu gençleşti
Aşı kuyruğu gençleştiKoronavirüsle mücadele kapsamında aşı yaş sınırının 40’a kadar inmesi ve sigortalı işçilerin de aşı takvimine alınması hastanelerde sevindiren kuyruklar oluşturdu.
16.06.2021Gündem
‘Desteğimizi göstermek için geldik’
‘Desteğimizi göstermek için geldik’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla 14 Haziran’da gerçekleştirilecek NATO Zirvesi öncesinde Türkiye’den üst düzey bir heyet dün Libya’ya günübirlik ziyarette bulundu.
13.06.2021Siyaset
Libya Başkanlık Konseyi Başkanı'ndan Türkiye açıklaması
Libya Başkanlık Konseyi Başkanı'ndan Türkiye açıklamasıLibya Başkanlık Konseyi Başkanı Muhammed el-Menfi, Türkiye ile ülkesi arasındaki köklü tarihi ilişkilerin olduğunu belirterek, Ankara ile iş birliği fırsatlarını ve ikili ilişkilerin geliştirilmesinin önemli olduğunu vurgula
12.06.2021Dünya
Son dakika! NATO Zirvesi öncesi Türkiye'den üst düzey ziyaret
Son dakika! NATO Zirvesi öncesi Türkiye'den üst düzey ziyaretSon dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Belçika'nın başkenti Brüksel'de yapılacak NATO Zirvesi öncesinde Türkiye'den üst düzey bir heyet, Libya'yı ziyaret edecek.
11.06.2021Siyaset
Ulufe Nedir, Tdk Sözlük Anlamı Ne Demek? Ulufe Vermek, Almak Nedir?
Ulufe Nedir, Tdk Sözlük Anlamı Ne Demek? Ulufe Vermek, Almak Nedir?Arapça kökenli bir sözcük olan ulufe, ''alef'' kelimesinden türetilmiştir. Alef kelimesinin sözlük anlamı hayvan yemidir. Ulufe ise cebeciler, yeniçeriler ve top arabacılarından oluşan kapıkulu askerlerine verilen maaştır. Bu maaş sadece askerlere değil aynı zamanda Osmanlı Sarayında çalışan yüksek rütbeli memurlara da verilirdi. Ulufe nedir, TDK sözlük anlamı ne demek? Ulufe vermek, almak nedir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
10.06.2021Eğitim
Camdaki Kız Sema kimdir, Nalan'ın annesinin hikayesi nedir? Dilara Aras kaç yaşında, kim?
Camdaki Kız Sema kimdir, Nalan'ın annesinin hikayesi nedir? Dilara Aras kaç yaşında, kim?Nalan'ın annesi Sema kim? Camdaki Kız dizisinde ekrana gelen Sema karakteri izleyende merak uyandırdı. Feride'nin sık sık karşısına çıkan genç kadına ne olduğu ve kim olduğu araştırılıyor. Camdaki Kız'da Sema karakterine hayat veren Dilara Aras da merak konusu.
10.06.2021Cadde
Vatandaştan hemşireye: Aşı şişemi görebilir miyim?
Vatandaştan hemşireye: Aşı şişemi görebilir miyim?Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aile hekimlerinin de BioNTech aşısı yapmaya başlayacaklarını duyurdu. Yaşın da geriye çekilmesiyle aşı merkezlerinde yoğunluk oldu. Randevularına gelmeyenlerin olduğunu belirten bir hemşire, ‘Tercih ettiğim aşı mı, şişeyi gösterin’ talebinde bulunanların olduğunu söylediGökhan Kam
9.06.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

libyakonyadibeybeberlincinayet

Abdülhamid ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.