Geri Dön

Rufat İsmayil: Kim Kardashian’a asla elbise dikmem!

New Yok Fashion Week’te yaptığı defilerle Dünya modasında adını duyuran ve Beyonce, Jennifer Lopez, Ashanti, Ariana Grande, Lil’ Kim, Bebe Rexha gibi dünya yıldızlarının modacısı olan Rufat İsmayil, ünlülerin menajeri Selim Akar’ın “ Selim Akar Sorarsa” adlı Youtube programına konuk oldu.

Rufat İsmayil: Kim Kardashian’a asla elbise dikmem!

Rufat İsmayil; Almanya’da Hollanda’da Uluslararası İlişkiler okudum. Ailem diplomat olmamı istiyordu ama modacı oldum. Modacı olmak için işin tekniğini öğrenmek gerekiyor, eğitim şart fakat yaratıcılığın doğuştan gelen bir yetenek olduğunu düşünüyorum. Dünya starları benim elbisemi giysin diye onlara para ödemiyorum. Eğer sizin tasarımlarınızı beğeniyorlarsa onlara emeğinizin karşılığını ödemek zor gelmiyor. Dünya starları Los Angeles’ta ve New York’ta, mağazamdan ulaşıyorlar açıklamalarını yaparken, flaş sözler söyledi.

 Birçok dünya starıyla çalışan İsmayil, ‘Asla çalışmam dediğiniz bir yıldız oldu mu?’ sorusuna ise; Kim Kardashian’a asla elbise yapmam. Çünkü sözde Ermeni soykırımı tasarının kabulünü, Ermenistan'dan çekilmiş fotoğrafını paylaşarak zafer olarak nitelendirdi. Ben Azeri Türk bir modacı olarak Sözde Ermeni Soykırımını kim destekliyorsa ona kıyafet yapmam. Ben bir müşteri geldiğinde ona nereli olduğunu sormuyorum. Müşteri geldiğinde nasıl bir elbise taşımak istediğini, nereye gittiğini soruyorum.

Corona virüse yakalanan Esra Balamir'den haber varEsra Balamir, geçtiğimiz günlerde test yaptırmış ve covid-19 olduğunu açıklamıştı. Evinde tedaviye alınan Esra Balamir, takipçilerine 'iyiyim' mesajı verdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber