Rufat İsmayil

Rufat İsmayil

Son dakika Rufat İsmayil haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Rufat İsmayil gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Rufat İsmayil haber sayfamızda...

Rufat İsmayil

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 29 rufat ismayil haberi bulunmuştur.
Modacı Rufat İsmayil'den suç duyurusu!
Modacı Rufat İsmayil'den suç duyurusu!Ünlü modacı Rufat İsmayil, Burçin Terzioğlu’nun bir dizide rolü gereği giydiği tasarımının beğenilmeyip aşağılanması sonrası suç duyurusunda bulundu. Rufat İsmayil, dilekçesinde, “Tasarımım benden izinsiz kullanıldı, üstelik reyting uğruna aşağılanıp kötülendi. İtibar kaybı yaşadım” dedi
27.11.2020Cadde
Yıllar sonra podyumda
Yıllar sonra podyumdaNebahat Çehre, modacı Rufat İsmayil ile kendi adını taşıyan 52 parçalık hazırladığı koleksiyonun defilesi için yıllar sonra podyuma çıkacak.
28.10.2020Cadde
Koleksiyonu için modellik yaptı
Koleksiyonu için modellik yaptıNebahat Çehre, modacı Rufat İsmayil’le tasarladığı kıyafetler için modellik yaptı.
4.09.2020Cadde
Modaya atıldı
Modaya atıldıNebahat Çehre, karantina günlerini tasarım yaparak geçirdi.
28.07.2020Cadde
Nebahat Çehre'nin yeni mesleği
Nebahat Çehre'nin yeni mesleğiTürk sinemasının güzelliğiyle yıllara meydan okuyan usta oyuncularından Nebahat Çehre, karantina günlerini tasarım yaparak geçirdi. 40 parçalık özel bir kapsül koleksiyon hazırlayan Çehre, karantina dönemindeki içinde birden fazla kadının olduğunu keşfettiğini söyledi.
27.07.2020Cadde
Dijital  defile
Dijital defileTülin Şahin, virüs nedeniyle iptal edilen Rufat İsmayil’in ‘Extravaganza 2020 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’ defilesini dijitale taşıdı.
11.05.2020Cadde
Tülin Şahin'den dijital defile
Tülin Şahin'den dijital defileÜnlü modacı Rufat İsmayil, "Extravaganza” isimli koleksiyonunu ünlü model Tülin Şahin ile Türkiye’de bir ilke imza atarak dijital defile ile tanıttı.
10.05.2020Cadde
Rufat İsmayil: Kim Kardashian’a asla elbise dikmem!
Rufat İsmayil: Kim Kardashian’a asla elbise dikmem!New Yok Fashion Week’te yaptığı defilerle Dünya modasında adını duyuran ve Beyonce, Jennifer Lopez, Ashanti, Ariana Grande, Lil’ Kim, Bebe Rexha gibi dünya yıldızlarının modacısı olan Rufat İsmayil, ünlülerin menajeri Selim Akar’ın “ Selim Akar Sorarsa” adlı Youtube programına konuk oldu.
30.01.2020Cadde
New  York trafiğini kitledi
New York trafiğini kitlediGünay Musayeva, Rufat İsmayil’in Afffair adını verdiği kapsül koleksiyonu için New York’ta Umut Kıran ve Selim Akar’ın objektifine mayoyla poz verdi.
11.11.2019Cadde
‘Efsane’  Hatun
‘Efsane’ HatunAyşe Hatun Önal, beşinci single çalışması ‘Efsane’yle tüm dijital platformlarda yerini aldı.
18.10.2019Cadde
New York’ta bornoz
New York’ta bornozNew York Fashion Week’te Rufat İsmayil’ın defilesinde fit fiziği ve güzelliğiyle dünya basının ilgisini çeken Ayşe Hatun Önal, Selim Akar’ın objektifine poz verdi.
24.09.2019Cadde
‘Doğal Hollywood’
‘Doğal Hollywood’Günay Musayeva, Azeri Türk modacı Rufat İsmayil’in New York Fashion Week’teki ‘Affair Khari Bulbul Flower’ defilesinde ilgi odağı oldu.
18.09.2019Cadde
Önal,  New  York’ta
Önal, New York’taAyşe Hatun Önal, Türk asıllı Azeri modacı Rufat İsmayıl’ın NYFW kapsamındaki, ‘Affair Khari Bulbul Flower’ koleksiyonunun tanıtım defilesinde, baş manken olarak podyuma çıktı.
7.09.2019Cadde
New York’ta podyuma çıkacak
New York’ta podyuma çıkacak20 yaşındaki Çağla Boz, Beyonce, Ashanti ve Lil Kim gibi dünya yıldızlarına yaptığı tasarımlarla ünlenen Azeri-Türk modacı Rufat İsmayil’in 5 Eylül’de New York Fashion Week’te gerçekleştireceği defilede podyuma çıkacak.
30.08.2019Cadde
Beyonce’ye Türk imzası
Beyonce’ye Türk imzasıABD’li şarkıcı Beyonce, Los Angeles’ta ev sahipliğini yaptığı Wearable Art Gala’da Azeri-Türk modacı Rufat İsmayil’in ‘Power of Fire’ koleksiyonundaki öze
4.06.2019Cadde
Gece yarısı ıslak hamburger kaçamağı
Gece yarısı ıslak hamburger kaçamağıDünyaca ünlü yıldızların modacısı Rufat İsmayil ve Günay Musayeva, önceki akşam Etiler'de objektiflere takıldı.
6.04.2019Cadde
Gece yarısı ıslak hamburger kaçamağı
Gece yarısı ıslak hamburger kaçamağı Dünyaca ünlü yıldızların modacısı Rufat İsmayil ve Günay Musayeva, önceki akşam Etiler'de objektiflere takıldı.
6.04.2019Cadde
New York’u salladı
New York’u salladıTülin Şahin, New York Moda Haftası’nda, Azeri modacı Rufat İsmayil’in ‘Affair: The Butterfly Effect’ defilesinde podyuma çıktı.
15.02.2019Cadde
Özel hazırlandı
Özel hazırlandıGünay Musayeva, 13 Şubat’ta New York Moda Haftası’nda gerçekleşecek ‘Affair: The Butterfly Effect’ defilesinde yürüyecek.
6.02.2019Cadde
Özel hazırlandı
Özel hazırlandıGünay Musayeva, 13 Şubat’ta New York Moda Haftası’nda gerçekleşecek ‘Affair: The Butterfly Effect’ defilesinde yürüyecek.
6.02.2019Cadde
Türk Cindy New York'ta
Türk Cindy New York'taTülin Şahin, New York Fashion Week’te Springs Studio’da gerçekleştireceği ‘Afffair: The Butterfly Effect’ defilesinde baş manken olarak podyuma çıkacak.
28.01.2019Cadde
Günay Musayeva'nın hayali kır düğünü
Günay Musayeva'nın hayali kır düğünüAzeri asıllı manken Günay Musayeva, modacı Rufat İsmayil'in Beyrut Moda Haftası'ndaki defilesinde baş manken olarak podyuma çıktı.
24.03.2018Cadde
Günay Musayeva'nın hayali kır düğünü
Günay Musayeva'nın hayali kır düğünüAzeri asıllı manken Günay Musayeva, modacı Rufat İsmayil'in Beyrut Moda Haftası'ndaki defilesinde baş manken olarak podyuma çıktı.
24.03.2018Cadde
Moda haftasında   ‘füzyon’ esintisi
Moda haftasında ‘füzyon’ esintisiDört gün boyunca İstanbul’da moda rüzgârları estiren Mercedes - Benz Fashion Week İstanbul’un son günü ünlü mankenlerin şovuna sahne oldu
16.09.2017Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Rufat İsmayilcaddegazeteGünay Musayevamagazin

Rufat İsmayil ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.