Geri Dön

Seda Sayan'ın isteği gerçek oldu!

Şarkıcı Seda Sayan, bugüne kadar kuyumdan teknolojiye, ev dekorasyonundan kozmetik ürünlere kadar bir çok reklamda rol almıştı. Sayan, son olarak bir çorap markasından reklam teklifi aldı.

Seda Sayan'ın isteği gerçek oldu!

Seda Sayan, geçtiğimiz aylarda katıldığı bir televizyon programında açık ayakkabı içinde giydiği çorap nedeniyle eleştirilince, " Yaz sıcağında giydiğim o çorap zaten çok ipek, eldivenle giyebileceğiniz bir çorap. Çorap bir kültürdür. Ben çorap kadınıyım. Sen giyersin giymezsin, baldırı çıplak gezersin; beni ilgilendirmez. Ben çorap severim. Ağustosta giydiğim çoraptan dolayı hanımefendilerden 'helal olsun' diyenler duydum. Bu başka bir şeydir. Mesela bu Kraliyet Ailesi'nde bir kuraldır. Çorap Fransa'dan doğmuştur" demişti.

57 yaşındaki sanatçı, ayrıca çorap markalarından da teklif beklediğini belirmişti. Ünlü şarkıcının bu isteği gerçek oldu.

Hürriyet'in haberine göre; Türkiye’nin önde gelen bir çorap markası, Seda Sayan ile bir dizi reklam filmi çekmek için teklif götürdü. Sayan, düşünmek için zaman istedi.

Seda Sayanın isteği gerçek oldu

Magazin Haberleri Bülteni (4 Aralık 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet