Çorap

Çorap

Son dakika çorap haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan çorap gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan çorap haber sayfamızda...

Çorap

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.084 çorap haberi bulunmuştur.
Soğuk Espriler 2022: En Komik, İğrenç, Güldüren, Kötü, Sorulu ve Cevaplı Espriler
Soğuk Espriler 2022: En Komik, İğrenç, Güldüren, Kötü, Sorulu ve Cevaplı EsprilerEspriler özellikle günlük hayatta arkadaş veya aile ortamlarında eğlence amaçlı yapılmaktadır. Her yaş grubuna hitap eden espriler bazen sorulu cevaplı olacağı gibi komik, güldüren ve soğuk espri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Esprilerin kendi içerisinde çeşitli kategorileri vardır. İnsanların doğaçlama olarak yaptığı espriler bir yana, herkesin bildiği popülermiş soğuk ve tabiri caizse iğrenç espriler de bulunmaktadır. Derlediğimiz bu içerikte okurken sizleri güldüren, arkadaşlarınıza sorduğunuzda kötü, iğrenç diyebileceği, kahkaha atabileceği ve birbirinden farklı tepkiler vermelerini sağlayacak iyi sorulu cevaplı esprileri yer almaktadır. En komik, iğrenç, güldüren, kötü, sorulu ve cevaplı espriler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için "Soğuk Espriler 2022" içeriğimize göz atabilirsiniz.
2.07.2022Eğlence
Hayvan İsimleri: En Güzel ve Yaratıcı Evcil Hayvan İsimleri Listesi
Hayvan İsimleri: En Güzel ve Yaratıcı Evcil Hayvan İsimleri ListesiDünya üzerinde en çok sahiplenen hayvanların başında kedi köpek gelse de muhabbet kuşu, hamster ve balık bakanlar da bulunuyor. Sevimli halleri, dostane yaklaşımları ile aile bireyi haline gelen bu hayvanlara ne isim vereceği konusunda sahipler kararsız kalıyor. Hayvanın türüne, rengine ve karakteristik özelliğine göre verilebilecek birbirinden güzel hayvan isimleri bulunuyor. En güzel, karizmatik, komik ve eğlenceli havan isimleri listesine sizin için hazırladığımız içerikten ulaşabilirsiniz.
2.07.2022Evcil Hayvan
Çanakkale ile İlgili Kompozisyon: Çanakkale Savaşı ile İlgili Kısa ve Uzun Kompozisyon Örnekleri
Çanakkale ile İlgili Kompozisyon: Çanakkale Savaşı ile İlgili Kısa ve Uzun Kompozisyon Örnekleri Türkiye tarihinde önemli yere sahip olan Çanakkale Savaşı ülkenin yanı sıra dünya tarihini de değiştirmiştir. Kahraman Türk ordusu yurdunu kanının son damlasına kadar savunmuş ve Çanakkale’nin geçilmez olduğunu tüm dünyaya kanıtlamıştır. Osmanlı İmparatorluğu ve İtilaf Devletlerinin Gelibolu Yarımadasında verdiği kanlı mücadelenden galip çıkan Türk ordusunun bu kahramanca öyküsünün önemi ve tarihi okullarda da anlatılmaktadır. Çanakkale ve Çanakkale Savaşı ile ilgili kompozisyon ödevleri okullarda verilir. Çanakkale Savaşı ile ilgili kısa ve uzun kompozisyon örnekleri ile ilgili detaylı bilgiler için “Çanakkale ile İlgili Kompozisyon” içeriğimize göz atabilirsiniz.
2.07.2022Eğitim
Aşiret liderinden radikal karar! Düğünler için limit koydu
Aşiret liderinden radikal karar! Düğünler için limit koyduHakkari’de bir araya gelen Pirosi aşiretin kanaat önderleri aldıkları kararlarla düğünlere bir takım sınırlama getirdi.
2.07.2022Gündem
Öksürüğe Ne İyi Gelir, Nasıl Geçer? Evde Kuru ve Balgamlı Öksürük Kesici Doğal Yöntemler
Öksürüğe Ne İyi Gelir, Nasıl Geçer? Evde Kuru ve Balgamlı Öksürük Kesici Doğal YöntemlerÖksürük vücudun istemli veya istemsiz olarak boğaz ve solunum yollarını temizlemek için verdiği tepkidir. Kış aylarında soğuk algınlığı nedeniyle, korona veya mevsim geçişlerinde alerjik reaksiyonların neden olduğu sağlık problemidir. Bazen kendini boğazda gıcık şeklinde gösteren öksürük kuru öksürük ve balgamlı öksürük olabilir. Çocuklarda, bebeklerde ve yetişkin bireylerde sıklıkla görülen öksürük gidermek için evde yapılabilecek doğal ve bitkisel yöntemler vardır. Evde tedavi edilerek geçirilebilir. Öksürüğe ne iyi gelir, nasıl geçer? Öksürüğü en hızlı ne keser, hangi yöntemler giderir? Evde kuru ve balgamlı öksürük kesici doğal yöntemler için içeriğimize göz atabilirsiniz.
1.07.2022Sağlık
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
30.06.2022Oyun
Kedi İsimleri ve Anlamları 2022: En Güzel Türkçe, Yabancı, Beyaz, Siyah, Gri Erkek ve Dişi Kedi İsim Önerileri
Kedi İsimleri ve Anlamları 2022: En Güzel Türkçe, Yabancı, Beyaz, Siyah, Gri Erkek ve Dişi Kedi İsim ÖnerileriKediler sevimli ve sevecen halleri kendisine hayran bırakır. İnsanlarla dost olan kedilerin kendilerine has özellikleri vardır. Kedilerin 70’ten fazla ırkı bulunur. Dünyada en çok sahiplenen evcil hayvandır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Yeni kedi sahiplenen pek çok kişi kedisine isim vermek ister. Sahipler kedi isimleri konusu üzerine derin bir araştırma sürecine girerler. Ancak isim seçme konusunda kararsızlık yaşarlar. Erkek ve dişi kediler için birbirinden ayrı yabancı, Türkçe, mitolojik ve yaratıcı kedi isimleri bulunur. Ancak her geçen gün yeni kedi isimleri popüler olmaktadır. En güzel erkek ve dişi kedi isimleri için Kedi İsimleri 2022 içeriğimize göz atabilirsiniz.
29.06.2022Evcil Hayvan
Ayşegül'ü ölüme götüren vahşette yeni gelişme
Ayşegül'ü ölüme götüren vahşette yeni gelişmeKocaeli'nin Gebze ilçesinde, cinsel istismarda bulunup, başına taşla vurduğu Ayşegül Aydın'ın (16) 132 gün sonra ölümü ile ilgili tutuklanan Afganistan uyruklu Muhammed Atikullah (20) için 'nitelikli kasten öldürme', 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma', 'nitelikli cinsel istismar' suçlarından ağırlaştırılmış müebbet talep edildi.
29.06.2022Haberler
Ayşegül'ü ölüme götüren vahşette yeni gelişme
Ayşegül'ü ölüme götüren vahşette yeni gelişmeKocaeli'nin Gebze ilçesinde, cinsel istismarda bulunup, başına taşla vurduğu Ayşegül Aydın'ın (16) 132 gün sonra ölümü ile ilgili tutuklanan Afganistan uyruklu Muhammed Atikullah (20) için 'nitelikli kasten öldürme', 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma', 'nitelikli cinsel istismar' suçlarından ağırlaştırılmış müebbet talep edildi.
29.06.2022Gündem
Tek Kelimesinin Eş Anlamlısı Nedir? Tekin Eş Anlamlısı Olan Sözcükler
Tek Kelimesinin Eş Anlamlısı Nedir? Tekin Eş Anlamlısı Olan SözcüklerYalnızca bir tane olup, bir benzeri ya da eşi olmayan şeylere tek denir. Matematik 1, 3, 5, 7 ve 9 tek sayılardır. Ayakkabı, çorap ve terlik gibi çift kullanılan nesnelerden her birine de tek denir. Örneğin: "Çorabın teki" Tek kalmak, yalnız bırakılmak; teke tek baş başa anlamına gelir. Tek ile aynı anlama gelen kelimeleri listeledik.
Alpaslan Öztürk ve Ebru Şancı'dan esprili paylaşım
Alpaslan Öztürk ve Ebru Şancı'dan esprili paylaşımEski manken Ebru Şancı, Galatasaray'da forma giyen futbolcu eşi Alpaslan Öztürk ile pozlarını paylaştı. Şancı, dekolteli pozlarını verirken eşinin dekoltesini kapatmaya çalıştığı anları esprili bir notla paylaşınca dikkat çekti.
24.06.2022Cadde
Allday ile bu yazın modası belli oldu!
Allday ile bu yazın modası belli oldu!Yaz en güzel haliyle kapımızı çalmışken Allday’de sürpriz bir kreasyonla karışımıza çıkıyor. Tesettürün öncü markası olan Allday’in “Yaza Merhaba” adını verdiği yaz kreasyonu canlı renkleriyle oldukça dikkat çekmekte.
21.06.2022Advertorial
Ebru Şancı Öztürk: Kocam para karşılığında kadınlarla yemek yiyebilir
Ebru Şancı Öztürk: Kocam para karşılığında kadınlarla yemek yiyebilirGalatasaray'da forma giyen Alpaslan Öztürk (28) ile evli olan Ebru Şancı (38), tv8'de ekranlara gelen '2. Sayfa' programına konuk oldu. Canlı yayında eşini para karşılığında kadınlarla yemeğe gönderebileceğini söyleyen Öztürk, "Paranın yüzü sıcaktır" sözleriyle sunucuları şoke etti.
16.06.2022Cadde
Seyyar satıcı kadını darbeden saldırgana kafa attı
Seyyar satıcı kadını darbeden saldırgana kafa attıEminönü’nde, çorap satın almak isterken tartıştığı seyyar satıcı kadını darbedip ürünlerini tekmeleyen kişiye çevredekiler tepki gösterdi. Durumu uzaktan gören bir kişi, saldırgana kafa attı.
15.06.2022Haberler
Ortalık karıştı! Seyyar satıcı kadını darbeden saldırgana kafa attı
Ortalık karıştı! Seyyar satıcı kadını darbeden saldırgana kafa attıEminönü’nde, çorap satın almak isterken tartıştığı seyyar satıcı kadını darbedip ürünlerini tekmeleyen kişiye çevredekiler tepki gösterdi. Durumu uzaktan gören bir kişi, saldırgana kafa attı.
15.06.2022Gündem
Hayattaki en büyük tutkusu! Yolda yürüyen kadınların ayağından çalıyor
Hayattaki en büyük tutkusu! Yolda yürüyen kadınların ayağından çalıyorABD'nin New York şehrinde polis son dönemde şehirde yaşanan garip hırsızlık vakaları sebebiyle harekete geçti. Yolda yürüyen kadınların ayağındaki ayakkabıyı çalarak kaçan hırsız her yerde aranıyor.
6.06.2022Haberler
Hayattaki en büyük tutkusu! Yolda yürüyen kadınların ayağından çalıyor
Hayattaki en büyük tutkusu! Yolda yürüyen kadınların ayağından çalıyorABD'nin New York şehrinde polis son dönemde şehirde yaşanan garip hırsızlık vakaları sebebiyle harekete geçti. Yolda yürüyen kadınların ayağındaki ayakkabıyı çalarak kaçan hırsız her yerde aranıyor.
6.06.2022Dünya
Çankırı’daki feci kazada ağır yaralanan genç kızdan acı haber
Çankırı’daki feci kazada ağır yaralanan genç kızdan acı haberÇankırı’da işçi servisinin devrilmesi neticesinde meydana gelen kazada yaralanan 18 işçiden 1’i olan Sinem Toruk hayatını kaybetti.
30.05.2022Gündem
Vizyonu cinler mi çarptı?
Vizyonu cinler mi çarptı? Her hafta bir ya da birkaç tane “yerli ve cinli” korku filmi vizyona giriyor. Peki, nereden besleniyor bu cinler ve filmleri?
29.05.2022Kültür Sanat
Erzincan’da bir haftada 8 KKKA vakası
Erzincan’da bir haftada 8 KKKA vakasıErzincan’da havaların ısınmasıyla birlikte kenelerden insanlara geçen Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) vakalarında artış başladı.
24.05.2022 Sağlık
12 gündür kayıptı... Acı haber geldi
12 gündür kayıptı... Acı haber geldiMersin’de bayramın ikinci gün kaybolan 54 yaşındaki Mahmut Saat'in cansız bedeni 12'inci günde evinden yaklaşık 25 kilometre uzaklıkta çoban tarafından bulundu. Saat'in kimliğini kardeşi kıyafetlerinden teşhis ederken, ölüm sebebinin belirlenmesi için cenaze adli tıpa gönderildi.
14.05.2022Gündem
Editör'ün seçtikleri...
Editör'ün seçtikleri...Konforlu adımlarLumberjack, sezonun trend renkleri bej ve beyaz renklerinin öne çıktığı sneakerlar, kalın taban yapılarıyla ve renk detaylarıyla annelere enerji veriyor...
7.05.2022Cadde
Dalga dalga fırtına
Dalga dalga fırtınaMaçın bitiş düdüğüyle birlikte Trabzon’da coşku had safhadaydı. Taraftarlar sabaha kadar şampiyonluğu kutladı. Genci yaşlısı herkes kol kola marşlar ve horon eşliğinde “Gelen Karadeniz’den dalga dalga fırtına” dedi.
2.05.2022Gündem
Twitter'ın yeni sahibi Elon Musk'ın altı tartışmalı tweeti
Twitter'ın yeni sahibi Elon Musk'ın altı tartışmalı tweetiElon Musk'ın 44 milyar dolara Twitter'ı satın alması, platformun geleceğiyle ilgili çok sayıda tartışmaya yol açtı. ABD hükümeti bile konuya dahil olarak "büyük sosyal medya platformlarının sahip olduğu güçten endişe duyduklarını" açıkladı. Musk'ın bu platformda tepki çeken tweetleri ise tekrardan gündeme geldi.
29.04.2022Dünya
Şok yenilgi sonrasında açıkladı: Sırtımıza yük oldu, sıradan bir takım oldu
Şok yenilgi sonrasında açıkladı: Sırtımıza yük oldu, sıradan bir takım olduSüper Lig'in 34. haftasında Kasımpaşa'ya sahasında 3-0 mağlup olan Beşiktaş'ta, Teknik Direktör Valerien Ismael, siyah-beyazlıların başında ilk yenilgisini aldı. Spor yazarları zorlu karşılaşmayı değerlendirdi.
26.04.2022Beşiktaş

Benzer Haber Etiketleri

Çorap ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.