Geri Dön

Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna nereli?

Survivor'ın dün yayınlanan bölümünde dokunulmazlığın sahibi Aleyna oldu. Aleyna eleme potası için bir ismin adını verdi. Survivor Aleyna Kalaycıoğlu'nun yaşamı ile ilgili ayrıntılar haberde yer alıyor. Peki Survivor Aleyna kimdir?

Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna nereli?

Survivor'ın finaline kısa bir süre kaldı. Yarışmacılar şampiyon olmak için rekabet ediyorlar. Survivor'da dün yayınlanan bölümünde ise dokunulmazlığı Aleyna aldı. Peki Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında?

SURVIVOR ALEYNA KİMDİR?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Yalova’da büyüdüğünü belirten Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılmış. Sonrasında Survivor Aleyna, annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmıştır.Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.

Kızı koronavirüse yakalanan Nilüfer yaşadıkları süreci anlattıTürk pop müziğinin başarılı ismi Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı'nın doğum gününü kutlarken; koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Usta sanatçı, yayınladığı yeni videoda da yaşadıkları süreci takipçileriyle paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet