Geri Dön

Uğur Arda Aydın kimdir, kaç yaşında? Yönetmen ve sinema oyuncusu Uğur Arda Aydın nereli?

Uğur Arda Aydın kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Kendisi gibi oyuncu olan Mana Alkoy ve Nazife Aksoy'u taciz iddiaları ile yargılanan Uğur Arda Aydın cinsel saldırı suçundan 2 yıl 6 ay hapisle cezalandırıldı. Peki Uğur Arda Aydın kimdir, kaç yaşında?

Uğur Arda Aydın kimdir, kaç yaşında? Yönetmen ve sinema oyuncusu Uğur Arda Aydın nereli?

Uğur Arda Aydın kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Kendisi gibi oyuncu olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nda meslektaşları Mana Alkoy ve Nazife Aksoy'u taciz iddiaları ile yargılanan Uğur Arda Aydın görülen davada cinsel saldırı suçundan 2 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. Peki Uğur Arda Aydın kimdir, kaç yaşında?

UĞUR ARDA AYDIN KİMDİR?

1 Mart 1979 tarihinde Ankara 'da doğmuştur. İlkokul,ortaokul ve liseyi Ankara 'da okuduktan sonra 1998 yılında İstanbul 'a yerleşmiştir. 1999 yılında girdiği Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden 2003 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl İstanbul Şehir Tiyatroları 'nda oynamaya başlamıştır. Ankara 'da başladığı seslendirme çalışmalarını İstanbul 'da sürdürmektedir. Çok sayıda reklam filmi ve ünlüyü seslendirmiştir. Devlet Tiyatroları tarafından repertuvara alınan Köpekler adlı oyunu bulunmaktadır. Oyuncu ve seslendirme sanatçısı Sezai Aydın'ın oğludur.

ROL ALDIĞI DİZİLER

Rol Aldığı Diziler

Kaynanalar

Bücür Cadı

Çalıkuşu

Çocukluk Günleri

Taştan Kalp

Karakol

Rol Aldığı ve Yönettiği Oyunlar

Galilei'nin Yaşamı

Candan Can Koparmak

Buluşma Yeri

Hırçın Kız

Bizans Düştü

Bir Gece Masalı

Yaban Ormanı

Keşanlı Ali Destanı

İstanbul Efendisi

Tekrar Çal Sam

Lüküs Hayat

Donmuş (DOT)

Bremen Mızıkacıları

Devr-i İstanbul

Mesut İnsanlar Fotoğrafhanesi

Düş Oyuncakları

Hamlet (CEF Tiyatro)

Ölü Adamın Cep Telefonu (oyuncu-yönetmen)

Harikalar Mutfağı (yönetmen)

Bir Yaz Gecesi Rüyası

 

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber