Geri Dön

Ve Anne veda etti! Şule, Cengiz'i....

Başrollerini Cansu Dere, Vahide Perçin, Gonca Vuslateri, Beren Gökyıldız ve Berkay Ateş'in paylaştığı 'Anne' dizisi, final bölümüyle ekranlara veda etti.

Ve Anne veda etti! Şule, Cengiz'i....

Star TV'de yayınlanan, yapımcılığını Med Yapım ve MF Yapım'ın ortak üstlendiği 'Anne' dizisi ilk bölümden bu yana izleyiclere duygu dolu anlar yaşattı. Peki Anne dizisi finalinde neler oldu? İşte detaylar...

Dizinin kötü karekteri Cengiz (Berkay Ateş), gün geçtikçe daha da zalim bir adam halini almıştı. Cengiz'in katil olma ihtimali, onu her şeye rağmen çok seven eşi Şule'yi (Gonca Vuslateri) bile tedirgin etmekteydi.

Zeynep (Cansu Dere), Turna'nın (Beren Gökyıldız) Cengiz ile aynı evde yaşamasından dolayı huzursuzdu.

Final bölümünde Cengiz ve Şule yüzleşti. Cengiz'in Şule'ye "Para yoksa ben de yokum" demesi üzerine Şule, her şeyin farkında vardı.

Cengiz, kendisine veda etmek isteyen Şule'ye izin vermedi. Tüm bunlar yaşanırken içeri elinde silahla Gönül girdi. Silah Şule'nin eline geçti. Cengiz Şule'ye Gönül'ü vurmasını söyledi ancak o bunu gerçekleştirmedi. Şule eşi Cengiz'i silahla vurarak öldürdü.

Polisler Şule'yi kelepçeledi. Şule polislere evde çok önemli bir zarf olduğunu söyledi.


Zarfın çocuklarının geleceği için Zeynep'e verilmesini istedi. Bu zarfın içinde Şule'nin iki çocuğunun velayeti bulunuyordu.


Sezon boyunca izleyicileri hüzne boğan 'Anne' dizisinin sonunda Zeynep ve Turna kavuştu.

Magazin Haberleri Bülteni (26 Eylül 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber