Cadde 'Yargı', Times Meydanı'nda!

'Yargı', Times Meydanı'nda!

18.09.2023 - 09:20 | Son Güncellenme:

Kanal D’nin; Ay Yapım imzalı dizisi 'Yargı'nın merakla beklenen üçüncü sezonu 24 Eylül'de başlıyor. Dizinin yeni sezonundan yayınlanan ve büyük ilgi gören ilk tanıtımı, Times Meydanı'ndaki dijital ekranda da gösterildi.

Oyuncu kadrosu ve hikayesiyle iki sezondur seyirciyi hem Türkiye’de hem de dünyanın birçok ülkesinde ekran başına kilitleyen Ay Yapım imzalı 'Yargı' dizisi, 24 Eylül’de Kanal D ekranında üçüncü sezonuna başlayacak.

Haberin Devamı

YENİ SEZON TANITIMI TIMES MEYDANI'NDA

Geçtiğimiz sezonun finalinde Ilgaz ve Ceylin’in karşılaşmasıyla izleyiciler ekran başında gözyaşlarına boğulurken, yeni sezondan yayınlanan ilk tanıtımda ikilinin duygusal hesaplaşması hem ilk bölüme hem de sezona dair merakı yükseltti.

Yargı, Times Meydanında

Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı dizinin yeni sezon tanıtımı, New York'ta yer alan ünlü Times Meydanı’ndaki dijital ekranda da yayınlandı.

Yargı, Times Meydanında

KADROYA YENİ İSİMLER DAHİL OLUYOR

Her bölümü büyük heyecanla beklenen Yargı’nın 3’üncü sezonunda kadroya yeni isimler dahil oluyor. Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi isimlerden oluşan başarılı kadroya bu sezon Ferit Kaya, Seda Türkmen, Müge Bayramoğlu, Çağla Demir, Alican Altun, Ulvi Kahyaoğlu, Özlem Türay ve Ayşen Sezerel dahil oluyor.