Geri Dön

Aracınızı değerlendirin

Kişiden kişiye araç kiralama servisi Garajyeri, araç sahiplerine ek gelir sağlıyor

Aracınızı değerlendirin

Yolculuk paylaşım ağı olan Yolyola.com’u hayata geçiren Arda Aşkın, Güven Özyurt, Erman Çağıral ve Ersoy Kiraz yeni bir projeye daha imzalarını attı. Kişiden kişiye araç kiralama servisi olan Garajyeri projesi, evde ya da otoparkta bekleyen araçları değerlendirme fikriyle yola çıkıyor. Proje ekibi bu yolla araç sahiplerinin ekonomisine de katkı sağlamayı hedefliyor. Sisteme 400’e yakın araç kaydı yapılmış durumda.
Araç sahiplerinin öncelikle araçlarını siteye kaydetirip TC kimlik numarası, telefon, iban, e-posta, ruhsat bilgilerini vermeleri gerekiyor. Saatlik veya günlük araç kiralama fiyatlarını araç sahipleri belirliyor. Ödeme site üzerinden yapılıyor ve araç sigortalanıyor. Araç kiralayacak kişilerin ise siteden araç isteme, ön ödeme yapma ve araç sahibi onayladığı takdirde anahtarı ondan teslim alma adımlarını sırayla izlemesi gerekiyor.
Araç kiralamak isteyen kişiler kendisine uygun lokasyonu ve tarihi seçip arama yapıyor. Sonuçlar içinden yakınındaki araca istekte bulunuyor. Araç sahibi bu isteği onaylarsa ön ödemeyi yapıyor ve gidip anahtarı elden teslim alıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber