Geri Dön

ne var ne yok

Ünlü Alman rock grubu Scorpions 15 yıl aradan sonra Türkiye’ye konser vermeye geliyor.

ne var ne yok

müzik
Scorpions geliyor
Ünlü Alman rock grubu Scorpions 15 yıl aradan sonra Türkiye’ye konser vermeye geliyor. Parkorman’daki gecenin tarihi 22 Ağustos. Unilife’ın bu organizasyonunun biletleri Biletix’te. Sahne önü 300, normal biletler 90 YTL.

Müzikal trendlerle Küba ritimleri
Free Hole Negro, Nokia Nseries sponsorluğunda 22 Ağustos’ta Babylon Alaçatı‘da. Grup dünyanın çeşitli noktalarındaki müzikal trendlerle geleneksel Küba ritimlerini bir araya getiriyor. Rap, reggae, drum&bass, mambo, hip-hop ve funk...  Biletix’teki biletler 28 ve 33,50 YTL.

Sabah sabah caz
Sakıp Sabancı Müzesi’nde müzik ile müze gezisini pazar kahvaltılarında bir araya getiren “Kahvaltıda Caz” konserleri, yarın gerçekleşecek İlhan Erşahin Love Trio ile devam ediyor. Etkinliğin bedeli 60 YTL.  Tel: (0212) 293 65 42 

Elvis Presley şovu
Türk pop müziğinin tanınmış ustalarından Erol Büyükburç ve yaptığı “Elvis Şov” ile büyük beğeni toplayan Volkan Erk, Ankara’da bulunan 365 Alışveriş Merkezi’nde olacaklar.

Balkan müziğine elektronik altyapıShantel, Drum konserleri kapsamında Sortie‘de olacak. Ve bu gece Balkanlar’ın geleneksel melodilerini ve Güneydoğu Avrupa’nın farklı ses renklerini, elektronik altyapılarla “süsleyecek”. Biletix’teki biletler 45 YTL.

Alaçatı’da elektronik müzikRubin Steiner Neue Band saat 23.45’te Babylon Alaçatı’da sahneye çıkıyor.   Elektronik müzik çalınacak gecenin biletleri Biletix’te 28 ve 33,50 YTL.

İlhan İrem Rumeli Hisarı’nda
İlhan İrem’in konseri bugün Rumeli Hisarı’nda. On Yapım’ın organize ettiği gecenin biletleri Biletix’te 45 ile 215 YTL arasında. Hisar’da 19 Ağustos’ta Levent Kırca, Ahmet Özhan, Müjdat Gezen, Selami Şahin ve Sibel Can birlikte fasıl yapacak. 

2010’a yaklaşırken
İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı, “2010’a Gider İken Her Telden” adıyla düzenlediği ücretsiz yaz konserlerine başladı. Bebek Parkı’nda Jam Session ve Neşet Ruacan’ın performansları gerçekleşecek. Tel: (0212) 292 13 13

ne var ne yok

sergi
Giyinmiş ağaçlar
Tekstil sanatçısı Gül Bolulu “Dokunmuş Ağaçlar Açık Hava Sergisi” ile herkesi ağaçları korumaya çağırıyor. Kaş’ta bulunan Orman Çay Bahçesi’ndeki gövdeleri işlenmiş kumaşlarla kaplı ağaçlar 18-31 Ağustos tarihleri arasında görülebilir.

Türkiye’nin sanatta 100 yılı
Türkiye coğrafyasında gelişen yaklaşık 100 yıllık sanat serüveni “Modern Deneyimler” adlı sergiyle İstanbul Modern’de. Tel: (0212) 334 73 00

Suluboya işler
Bodrum Bitez’deki Yeşil Galeri’de sanatçı Şule Ant’ın suluboya resim çalışmaları görülebilir. Sergi yarın bitiyor.
Tel: (0252) 343 10 50

Çağdaş sanatçılar Bodrum’daMövenpick Resort Bodrum’da 22-30 Ağustos tarihleri arasında çağdaş sanatçılardan Adnan Çoker, Bedri Baykam ve Bubi’nin eserlerinden oluşan bir sergi yer alıyor. Tel: (0252) 311 10 20

etkinlikİmza günüBesteci ve müzisyen Fahir Atakoğlu bugün yeni albümü “İz”in tanıtımı amacıyla Erenköy D&R’da olacak.

Gökyüzünden İstanbul
Medair’in düzenlediği turistik helikopter turları İstanbul’u gökyüzünden görme imkanı tanıyor. Haliç’ten başlayıp Tarihi Yarımada ve Boğaz’ı içine alan paket turun fiyatı 99 avro+KDV. Tel: (0212) 335 85 70

Temizlik işçisi ile sokak köpeğinin dostluğuMalatya'da kendisi ile ilgilenen temizlik görevlisine patisini uzatarak teşekkür eden sokak köpeğinin görüntüsü herkesi duygulandırdı. Hayvan sevgisiyle sosyal medyada günün kahramanı olan temizlik görevlisi ise çalıştığı Yeşilyurt Belediyesinde çeyrek altın ile ödüllendirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber