Geri Dön

Televizyonda N’oluyo?

Başrollerinde “Twin Peaks” ve “Lie To Me”den tanıdığımız Tim Roth ve “True Blood”dan tanıdığımız Christopher Heyerdahl’ın olduğu “Tin Star” farklı atmosferi ve güçlü hikayesiyle dikkat çekiyor.

Televizyonda N’oluyo?

Sessiz intikam zamanı

Başrollerinde “Twin Peaks” ve “Lie To Me”den tanıdığımız Tim Roth ve “True Blood”dan tanıdığımız Christopher Heyerdahl’ın olduğu “Tin Star” farklı atmosferi ve güçlü hikayesiyle dikkat çekiyor. “Para insanları nasıl değiştirir?” sorusuyla insanların içindeki şiddet duygusunun yarattığı kötülüğü birleştiren “Tin Star” farklı bir dizi izlemek isteyenler için. IMDb notu 7.4 olan polisiye drama Dizi TV’de.

Karanlık bir hikaye

Televizyonda N’oluyo

ElIsabeth Moss, Gwendoline Christie, Nicole Kidman, Peter Mullan ve David Wenham… Yıldızlarla dolu bir kadroya sahip olan “Top Of The Lake” ikinci sezonuyla ilk sezonuna göre daha karanlık bir hikaye vaat ediyor. Sahile vuran sahipsiz bir bavulun içinde bulunan cansız bedeni araştıracak olan dedektif Robin Griffin için işler bu sefer çok daha zor… IMDb puanı 7.6 olan diziyi beIN SERIES VICE’dan izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber