Geri Dön

27 uçakla Asya turu

Altı ülkeyi kapsayan Asya turuna çıkan Suudi kralı Selman beraberinde 450 ton eşya getirdi. 27 uçağa sığabilen Kral Selman’ın bagajında asansör bile var

27 uçakla Asya turu

25 prensle geldi
Suudi Arabistan Kralı Selman Abdülaziz el Suud, 6 ülkeyi kapsayan Asya gezisinde Malezya’dan sonra Endonezya’ya geldi. Ziyareti sırasında Kral Selman’a aralarında 10 bakan ve 25 prensin de bulunduğu bin 500 kişilik bir heyet eşlik ediyor. Kral Selman’ın ziyareti nedeniyle başkent Cakarta’da 2 bin, Bogor’da 2 bin 252 ve Bali Adası’nda 5 bin güvenlik personeli görevlendirildi.
2 limuzin getirdi
Suudi Kralı Endonezya ziyaretine tam 450 metrik ton bagajla geldi. Bu da 505 tona denk geliyor. Hafta başında Malezya’yı ziyaret eden Suudi Kralı’nın Endonezya’ya aktarılan bagajı ise 27 uçakla taşındı. Kral Selman’ın bagajı içerisinde iki limuzin, iki elektrikli asansör de bulunuyor. Kral Selman’ın bagajı, Endonezya ziyareti sonrası yapacağı bir kaç günlük tatil için Bali’ye aktarılacak.

Bakan Soylu'da sokağa çıkma kısıtlaması hakkında açıklamaGelen bir son dakika haberine göre; İçişleri Bakanı Soylu, "Sağlık İçin Hepimiz İçin" sloganıyla gerçekleştirilen Kovid-19 tedbirlerine yönelik denetimler kapsamında Ankara Mamak’ta bir semt pazarındaki denetleme sırasında açıklamalarda bulundu.Bakan Soylu, sokağa çıkma kısıtlaması hakkında "Böyle bir şey söz konusu değil, gündemimizde de yok." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber