Geri Dön

40 bin dolara Sanders bebeği

ABD’de Vermont  Senatörü Bernie Sanders (79) Başkan Joe Biden’ın 20 Ocak’ta yapılan yemin törenine yün eldivenleriyle katılarak “günün aykırı yıldızı” olmuştu.

40 bin dolara Sanders bebeği

Sanders bunun üzerine üzerinde eldivenli fotoğrafının bulunduğu giysileri internet sitesinde satarak “Meals on Wheels” adlı yardım kuruluşuna 1.8 milyon dolar gelir elde etti. Teksaslı Tobey King de Sanders’ın o görüntüsünü simgeleyen bir oyuncak bebek yaparak eBay’da satışa çıkardı. King’in tığ ile 7 saatte ördüğü bebekten elde edilen 40 bin 600 dolar da muhtaçlara yemek hizmeti veren Meals on Wheels’e bağışlandı.

Bursa'da kullanılmayan 2 evde çıkan yangın söndürüldüBursa'nın Gemlik ilçesinde kullanılmayan 2 müstakil evde çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.Alınan bilgiye göre, Yeni Mahalle Kumla Yokuşu'nda boş olan 2 müstakil evde henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı.Bölgedeki vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. 6 itfaiye aracının müdahale ettiği yangın yaklaşık 1 saatte söndürüldü.Yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet