Geri Dön

ABD'de protesto gösterisinde kalabalık gruba araç daldı! Yaralılar var...

ABD'nin New York şehrinde Black Lives Matter (Siyah Hayatlar Önemlidir) protestosunda 40-50 kişilik gruba bir araba daldı.

ABD'de protesto gösterisinde kalabalık gruba araç daldı! Yaralılar var...

New York Şehri Polis Departmanı sözcüsü, Manhattan'da Cuma öğleden sonra Black Lives Matter protestosunda, bir aracın yaklaşık 50 kişilik bir kalabalığa daldığını ve birden fazla kişinin yaralandığını söyledi.

Polis, olayın saat 16: 00'dan sonra 39. Cadde ile Üçüncü Cadde'nin köşesinde yaşandığını söyledi.

Polis, olayda ağır yaralanma olmadığını ve söz konusu aracın olay yerinde kaldığı bilgisini verdi.

Kaç kişinin hastaneye kaldırıldığı henüz bilinmiyor.

Ünlü kebapçıda 7 milyonluk vurgun! Şoke eden ifadeler...Tarihi kebapçının sahipleri, çalışanlarından şikayetçi oldu. Yaklaşık 150 yıllık geçmişe sahip olan İskenderoğlu Kebap'ın sahipleri çalışan bazı personellerinin yolsuzluk yaptığı iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu. 12 yılda 7 milyon liralık vurgun yaptığı iddiasıyla suç duyurusunda bulunan Kayhan İskenderoğlu, 'İşin ustasıyken çırağı haline gelmişiz. İptal raporlarına baktığımızda, kasaya giren rakam 5 bin lira, ancak 7 bin liralık iptal gördük. Ayrıca ağabeyimle birlikte kamera kayıtlarına da baktık. ‘Ocak’ diye tabir ettiğimiz mutfaktan çıkan tabak sayısını saydık. Fark ettik ki raporda 100 tane kebap gözüküyor, ama ocaktan çıkan kebap sayısı 150' dedi. Oğuzhan İskenderoğlu ise, "Direnenler oldu. Daha sonra 2’si suçlarını itiraf etti. Kimisi ‘Biz bunu 10 yıldır yapıyoruz’ dedi. Kimisi de ‘Biz geldiğimizden beri yapılıyor’ diye ifade etti. Yıkıldık ve perişan olduk"

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet