Geri Dön

ABD'de rehine krizi! Çok sayıda ölü var

ABD'nin Oregon eyaletine bağlı Salem kentinde, iddiaya göre bir şüpheli çok sayıda kişiyi rehin aldı. Polis ekipleri ve kriz müzakerecisinin de olay yerine gelmesinden sonra bilinmeyen bir nedenle çatışma çıktı. Çok sayıda ölü olduğu bildirildi.

ABD'de rehine krizi! Çok sayıda ölü var

Polis, ABD'nin Oregon eyaletine bağlı Salem'de bir rehine krizi olduğunu bildirdi. Olayda silahlı çatışmanın patlak vermesinin ardından çok sayıda kişinin vurularak öldürüldüğünü söyledi.

Bölgeye polis ekiplerinin çağrılmasının ardından kriz müzakerecisi de olay yerine geldi ve rehin alan kişiyle konuşmalar başladı. Ancak durum kötüye gitti ve polis yetkililerinin açıklamasına göre silah sesleri duyuldu ve çok sayıda kişi olay yerinde hayatını kaybetti.

Durumun tam olarak nasıl geliştiği belirsizliğini korurken, insanları rehin alan şüphelinin de ölüler arasında olduğu bildirildi.

Hayatını kaybedenlerin hiçbirinin polis yetkilisi olmadığı bildirilirken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

Gaziantep'te bir milyon dolar değerinde İncil ele geçirildiGaziantep'te, Suriye'nin Halep kentinde yağmalanan müzeden çalınan çok eski tarihli olduğu değerlendirilen, ceylan derisi üzerine İbranice yazılmış İncil ele geçirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber