Geri Dön

Acil ameliyata alındı, içinden çıkardılar... Tam 1 metre!

Evdeki yılbaşı ağacındaki 1 metre uzunluğundaki süsün ortadan kaybolduğunu fark eden baba-oğul, köpeklerinden şüphelendi. Hastalanan köpeği veterinere götürdüler ve 10 yaşındaki hayvan acil ameliyata alındı.

Acil ameliyata alındı, içinden çıkardılar... Tam 1 metre!

Akıllara durgunluk veren olay, İngiltere'nin Kent şehrinde meydana geldi. 56 yaşındaki Paul Nokes ve oğlu, Noel ağacına sardıkları 1 metre uzunluğundaki yılbaşı süsünün yerinde olmadığını fark etti. Tüm evi arayan baba-oğulun çabaları sonuçsuz kalınca, gözler evin köpeğine çevrildi.

İnigliz Mirror gazetesinin aktardığına göre, 10 yaşındaki Danua cinsi Dexter adlı köpek, yılbaşı süsünü yediği için hastalandı. Köpeğin sahipleri, 10 yıldır beraber yaşadıkları köpeklerini veterinere götürdü. Röntgen, Dexter'ın yılbaşı süsünü yediğini doğrulayınca hayvan hemen ameliyata alındı.

Veteriner Kate Milroy, "Dexter'ın acil ameliyata alınması gerekiyordu, yediği yılbaşı süsü açıkça bir tıkanmaya neden olmuştu ve mümkün olan en kısa sürede çıkarmazsak ölümcül oalbilirdi." ifadelerini kullandı.

Veteriner, yılbaşı süsünü tek parça halinde çıkarabildiğine şaşırdığını söyledi.

Bulduğu silahla yanlışlıkla kendisini vurduİstanbul Belgrad Ormanı'nda iddiaya göre bir kişi, yürüyüş yaptığı sırada bulduğu silahı incelerken yanlışlıkla kendini vurdu. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, yaralanan kişi ise hastaneye kaldırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet