Geri Dön
DünyaSon dakika! 'Acısını saklayan Harold'ın başı belada!

Son dakika! 'Acısını saklayan Harold'ın başı belada!

Gelen bir son dakika haberine göre; Acı gülümsemesiyle internette ünlenen Macar asıllı 76 yaşındaki Andras Arato’nun, koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı.

Son dakika! 'Acısını saklayan Harold'ın başı belada!

Kovid-19’u ağır bir şekilde geçirdiğini söyleyen Arato, aşı olduğunu ama antikor geliştiremeden enfeksiyona yakalandığını aktardı.

Hastaneden taburcu olduğunu ifade eden Arato’nun oksijen tedavisi gördüğü öğrenildi. Arato, yüz ifadesi nedeniyle internette “Acısını saklayan Harold” olarak ün kazanmıştı.

 'ACISINI SAKLAYAN ADAM'

Bir Fransız marketler zincirinin reklamında "Sağlık çalışanlarına teşekkür eden adam" olarak görseli yayınlanan, ama buradaki yüz ifadesi "sanki acısını içinde saklarmış gibi duran" Andras Arato, milyonlarca İnternet kullanıcısı tarafından farklı hikayelerde "ironik ve eğlenceli" meme'lere konu oldu.

Bağcılar'da 3 güvenlik görevlisinden doktora dayakBağcılar'da bir sitede 3 güvenlik görevlisinin, stajer doktoru cop, tekme ve yumruklarla darbetme anları cep telefonu kamerasına yansıdı. Darp raporu alan doktorun, güvenlik görevlilerinden şikayetçi olduğu öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet