Geri Dön

Almanlar penis büyütme şampiyonu

Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Derneği verilerine göre Alman erkekleri penis büyütme operasyonlarında dünya şampiyonu oldu. Dünya genelinde yapılan 15 bin 414 penis büyütme işleminin beşte birini Alman erkekleri yaptırdı. Daha büyük bir penise sahip olmak için operasyon yaptıran Alman erkeklerin sayısının 2 bin 786 olduğu açıklandı.

Almanlar penis büyütme şampiyonu

Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Derneği ISAPS ( İnternational Society of Aesthetic Plastic Surgery) 2013 yılında dünya genelinde güzellik operasyonlarına ilişkin verileri açıkladı.

Açıklanan verilere göre, Dünya genelinde 23 milyon 500 bin kişi, güzelleşmek için bıçak altına yattı. Güzellik operasyonu yaptıranların yüzde 87'sini kadınlar oluştururken, 3 milyon erkeğin de daha iyi görünmek amacıyla ameliyatı göze aldığı açıklandı.

ISAPS verilerine göre en çok tercih edilen güzellik operasyonları arasında meme büyütme operasyonu ve yağ aldırma işlemleri başı çekerken, burun operasyonları, kırışıklıklar, yüz implantları ve saç nakli de sıkça yaptırılan operasyonlar arasında yer aldı.

Resmi verilere göre 1 milyon 773 bin 584 kadın daha büyük göğüs için ameliyat yaptırdı. 1 milyon 614 bin 031 kişi yağ aldırırken, 954 bin 423 kişi ise daha güzel bir burun için ameliyatı tercih etti.

Erkekler arasında en çok yaptırılan güzellik operasyonları daha çok burun ve kulak bölgelerinde bulunurken, daha büyük penis için ameliyat olanlar da bulunuyor.

ABD ve Brezilya'nın özellikle meme büyütme operasyonlarında başı çektiği Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Derneği verilerine göre, Alman erkekleri penis büyütme operasyonlarında en önde geliyor.

Dünya genelinde yapılan 15 bin 414 penis büyütme işleminin beşte birini Alman erkekleri yaptırmış. Daha büyük bir penise sahip olmak için operasyon yaptıran Alman erkeklerin sayısının 2 bin 786 olduğu açıklandı.

Dünya genelinde en çok güzellik operasyonu yaptıran ülkeler şöyle: ABD / 3.996.631 - (17 %) Brezilya / 2.141.257 - (9,1 %) Meksika / 884.353 - (3,8 %) Almanya / 654.115 - (2,8 %) İspanya / 447.177 - (1,9 %)

(Kaynak: CNN Türk)

Çocuğu madde bağımlısı anne- baba: Evde korkuyla yaşıyoruzAfyonkarahisar’da yaşayan Kenan (55) ve Şadiye K. (53) çifti, uyuşturucu madde bağımlısı olan çocukları Kerim'in (26) kendilerine eziyet ettiğini, küçük kardeşini dövdüğünü ve uyuşturucu alabilmek için evdeki eşyaları satmaya başladığını söyledi. Anne Şadiye K., "Her gün bizleri tehdit ediyor, 'evi yakarım, sizi öldürürüm' diyor. Evde korku içinde yaşıyoruz" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet