Dünya Aralarında 19 yaş fark var: Ailesi duyunca karşı çıktı! 'Kalbe saplanan hançer gibi'

Aralarında 19 yaş fark var: Ailesi duyunca karşı çıktı! 'Kalbe saplanan hançer gibi'

17.05.2024 - 15:48 | Son Güncellenme:

Eşi kendisinden 19 yaş büyük olan genç kadın, yaş farkı olan bir ilişkinin gerçekte nasıl olduğunu ve haberi ailesine nasıl verdiği sosyal medya hesabında paylaştığı videoyla anlattı. İlgi çeken videoya yorum yağdı. 

Aralarında 19 yaş fark var: Ailesi duyunca karşı çıktı Kalbe saplanan hançer gibi

28 yaşındaki Emily Stomatuk, 47 yaşındaki kocası Michael Justin ile Kasım 2023'te dünyaevine girdi ve İkili ilk tanıştığında genç kadın 23, eşi ise 42 yaşındaydı. Los Angeles'ta yaşayan çift, aralarındaki 19 yıllık yaş farkı hakkında sık sık soru işitiyor ve yakın tarihli bir TikTok videosunda aşklarını yakınlarına nasıl açıkladıklarını aktardılar.

Haberin Devamı

'KALBE SAPLANAN BİR HANÇERDİ'

Aralarında 19 yaş fark var: Ailesi duyunca karşı çıktı Kalbe saplanan hançer gibi

Emily, işler ciddileşmeden önce Michael'la ilk tanıştıklarında yalnızca arkadaş olduklarını ve ebeveynlerinin de bazı endişelerini dile getirdiklerini söyledi. Babasının Michael'la çıktığını öğrendiğini ve sonrasında aralarındaki tartışmayı hatırladı ve şöyle devam etti:

"Babam, 'Seni bundan daha iyi yetiştirdim' dedi. Bu, kalbe saplanan bir hançerdi."

Çift, coronavirüs salgını döneminde daha da ciddileşmeye başladı ve Emily, sevgilisinin ebeveynleriyle tanışma zamanının geldiğine karar verdi. Genç kadın, "Dürüst olmak gerekirse onunla tanıştıkları günden sonra tek bir sorun bile yaşanmadı. Birlikte ne kadar mutlu olduğumuzu gördüler" dedi.

Emily, Michael'ın o zamanlar hâlâ hemşirelik okulunda olduğunu ve sevgilisinin kendisiyle 'gerçekten ilgilendiğini', bunu gören ebeveynlerinin onun ne kadar ciddi olduğunu anladıklarını söyledi. Michael, "Babasıyla harika bir ilişkim var, annesiyle de harika bir ilişkim var" diye söze girdi ve Emily'nin babasının, kendisini 'bir oğul gibi' gördüğünü  ekledi.

Haberin Devamı

Aralarında 19 yaş fark var: Ailesi duyunca karşı çıktı Kalbe saplanan hançer gibi

'İLİŞKİNİN İÇİNDEKİ ONLARMIŞ GİBİ FİKİRLERİNİ BELİRTMELERİ KOMİK'

Sosyal medya kullanıcıları mutlu çift ve aralarındaki yaş farkı hakkındaki düşüncelerini paylaştı, çoğu birlikteliklerine destek verdi.

Bir kullanıcı, "Annemle babamın arasında 22 yaş fark var. Ben ve nişanlım arasında ise 14, saygı ve sevgi olduğu sürece her şey yolunda" dedi. Bir başkası, "Annemle babam arasında 19 yaş fark var! Sevgiden başka bir şey yok ve bu benim için tamamen normal" diye yazdı.

Bir diğeri ise, "İnsanların ilişkiniz hakkında, sanki ilişkinin içindeki onlarmış gibi fikirlerini ortaya koymaları çok komik! Önemli olan tek şey senin mutlu olman!" diyerek ilişkilerine tepki gösterenleri eleştirdi.