Geri Dön
DünyaArap liderlerden şaşırtan görüntü!

Arap liderlerden şaşırtan görüntü!

Suudi Arabistan, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri'nden (BAE) üst düzey yetkililerin bir araya gelerek verdikleri görüntü, Arap medyasında günün konusu oldu.

Arap liderlerden şaşırtan görüntü!

Suudi bir yetkili, Suudi Arabistan, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri'nden (BAE) üst düzey yetkililerin Cuma günü Kızıldeniz'de bir araya geldiğini söyledi.

Veliaht Prens Muhammed bin Salman, Katar Emiri Şeyh Tamim bin Hamad ve BAE Ulusal Güvenlik Danışmanı Şeyh Tahnoon bin Zayed, Kızıldeniz'de "samimi" bir toplantı yaptıktan sonra fotoğraf çektirdi. Fotoğrafı, veliaht Prens'in ofisinin müdürü Bader Al Asaker Twitter hesabından paylaştı.

Körfez liderlerinin nerede buluştuğu belli değil ama giydikleri kıyafetler, tatilde olduklarını gösteriyor. Arap medyası da buluşmanın içeriğinden ziyade, bu kareyi konuştu.

Ocak ayında Suudi Arabistan Veliaht Prensi, Körfez Arap Ülkeleri İşbirliği Konseyi zirvesinin oturum aralarında Katar Emiri ile bir araya geldi.

Tüm Körfez ülkelerinin bulunduğu zirvede, Suudi Dışişleri Bakanı Prens Faysal bin Farhan'ın Katar ile olan anlaşmazlığı resmen sona erdiren bildirge imzalandı.

Eski nişanlısının motosikletini ateşe veren şüpheli tutuklandıİstanbul Kağıthane'de tehdit ettiği eski nişanlısının motosikletini benzin döküp yaktığı iddia edilen kişi tutuklandı. Olay anı ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler