Geri Dön

Avusturya’da vakalar ve ölümler hızla artıyor!

Avusturya’da son 24 saat içinde 4 bin 453 yeni koronavirüs enfeksiyonu kaydedilirken, 29 kişi daha hayatını kaybetti.

Avusturya’da vakalar ve ölümler hızla artıyor!

Avusturya’da artan koronavirüs vakaları hükümeti harekete geçirdi. Almanya ve Fransa’nın ardından Avusturya’da da yeni önlemler gündeme geldi. Başbakan Sebastian Kurz başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Avusturya’daki hastane kapasiteleri ve korona salgınına ilişkin gelişmeler ele alındı. Toplantının ardından da düzenledikleri basın toplantısıyla, Cumartesi günü alınan kararları basın toplantısıyla duyuracaklarını bildirdiler.

YENİ ÖNLEMLER GELİYOR

Hükümet yarın yeni koronavirüs tedbirlerini açıklayacak. Yeni tedbirler arasında kapatma, karantina ve yeni yasaklar dahil her kararın masada olduğu belirtiliyor.

Avusturya’da son 24 saat içinde 4 bin 453 yeni koronavirüs enfeksiyonu kaydedildi ve vaka sayısı 93 bin 949’a ulaştı.

 

İkinci el araç aldı hayatının şokunu yaşadıKayseri'de satın aldığı ikinci el otomobilin, iki farklı aracın kaynakla ortadan birleştirilerek oluşturulduğunu ekspertiz raporu ile öğrenen kişi, hukuk mücadelesi başlattı. Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tüketicinin, bir devlet memurundan güven ilişkisine dayalı araç satın aldığını, ancak mağdur duruma düştüğünü söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet