Geri Dön
DünyaBill’de ‘Hillary boşar’ korkusu!

Bill’de ‘Hillary boşar’ korkusu!

Pedofili Jeffrey Epstein’in seks adasına gittiği iddiası nedeniyle köşeye sıkışan ABD’nin eski Başkanı Bill Clinton’ın, eşi Hillary Clinton tarafından terk edileceği korkusu yaşadığı ortaya çıktı

Bill’de ‘Hillary boşar’ korkusu!

ABD’nin eski Başkanı Bill Clinton’ın, pedofil suçlamalarıyla tutulduğu hapishanede geçen yıl intihar eden arkadaşı Jeffrey Epstein’ın seks adası Little St James’e 2003 yılında gittiğinin yardımcısı Doug Band tarafından doğrulanması nedeniyle evliliği bitme noktasına geldi. Geçen hafta Vanity Fair dergisine verdiği röportajda yaklaşık 20 yıl yardımcılığını yaptığı eski başkanın Ocak 2003’te Epstein’ın seks adasına gittiği iddiasını doğrulayan Band’in, Clinton’ın evliliğinde bardağı taşıran son damla olduğu öne sürüldü.

‘Kaybedecek bir şeyi yok’


İngiliz ‘The Sun’ gazetesine konuşan çiftin yakın bir arkadaşı, “Clinton, 2009’da dışişleri bakanı olan 2016’da ise başkan adayı olan eşi Hillary Clinton’ın artık herhangi bir göreve aday olmaması nedeniyle ona ihtiyacı olmadığını düşünüyor. Bu nedenle onu terk edebileceğinden korkuyor” dedi.

Çifte yakın kaynak, daha önce 90’lı yıllarda Beyaz Saray çalışanı Monica Lewinsky ile ilişki yaşadığı iddiası nedeniyle de evliliğin zor zamanlar geçirdiğini ancak bu kez Hillary Clinton’ın kaybedecek hiçbir şeyi olmadığını söyledi. Epstein ile bağlantısını pek çok kez inkar eden Clinton’ın bu kez köşeye sıkıştığını ve psikolojisinin bozulduğunu belirten kaynak, “Clinton terk edileceği korkusuyla taşlaşmış durumda. Sadece evinde oturuyor, sağlığı bozuk, günün her saati TV izliyor” dedi. Evliliğin uzun zamandır rayında olmadığını vurgulayan kaynak, 2001’de Hillary Clinton’ın Senato’ya seçilerek Washington’a taşınmasının ardından New York’ta kalan eşinin nerede olduğunu 24 saaat kendisine rapor etmesi için birilerinin olduğunu da sözlerine ekledi.