Geri Dön
Dünya‘Bir gün çok iyi bir eş olacak’

‘Bir gün çok iyi bir eş olacak’

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in eşi Prens Philip’in (99) ölümü üzerine İngiliz aristokrat bir aileden gelen ünlü manken Cara Delevingne Instagram hesabında paylaşımda bulundu.

‘Bir gün çok iyi bir eş olacak’

Cara (28) Prens Philip ile büyükannesi Angela Delevingne’nin birlikte çekilmiş bir fotoğrafını Instagram’da yayımlayarak ilginç bir detayı paylaştı. Manken, fotoğrafın 1938’de Venedik’te Prens Philip 17 yaşındayken büyükbabası Edward Delevingne tarafından çekildiğini söyledi. Cara Delevingne, “Büyükannem Angela, Prens Philip ile tanıştıktan sonra onun bir gün bir kadın için çok iyi bir eş olacağını düşünmüş. Prens Philip’in kraliçe ile 73 yıllık evliliğinde örnek bir eş olması, büyükannemin ne kadar öngörülü olduğunu gösteriyor” dedi. Kraliçe 2’nci Elizabeth ile 73 yıl evli kalan Prens Philip, İngiltere tarihinde bir hükümdarla en uzun süre evli kalan eş unvanına sahip.

Aracıyla sitenin bahçesine uçtuBursa'da lüks bir sitede güvenlik görevlisi olarak görev yapan Doğan Çakmak (43), işten çıkıp evine gittiği sırada aracıyla bir evin bahçesine uçtu. Çakmak, olay yerinde hayatını kaybederken kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet