Geri Dön
DünyaBöyle yumruklaşma görülmedi! İki karaca birbirine girdi

Böyle yumruklaşma görülmedi! İki karaca birbirine girdi

ABD'nin Teksas eyaletinde karşı karşıya gelince boks yapmaya başlayan iki karacanın görüntüleri, Gay Isber McMillan'ın evinin arka bahçesindeki kameralara yansıdı.

Böyle yumruklaşma görülmedi! İki karaca birbirine girdi

People'ın 2 Ağustos tarihli haberindeki görüntülerde bir karaca, bahçedeki alanda bırakılan yemeklerden yerken yanına bir başka karaca daha geliyor.

Birbirlerini görür görmez arka bacakları üzerine kalkan iki karacadan biri diğerinin üzerine doğru giderken, öteki karaca da arkasına bakmadan geri geri yürümeye başlıyor.

Bu sırada ön bacakları ve toynaklarıyla boks yaparmış gibi hareketlerde bulunan karacalar, en sonunda tekrar 4 ayak üzerine geliyor ve hızla koşarak alandan uzaklaşıyor.

59 yaşındaki ev sahibi McMillan, karacaların çiftlik evinin arka bahçesine sık sık uğradığını ve onlara yiyecek bıraktığını söyledi.

Bahçede kavga eden erkek karacalarla daha önce de karşılaştığını belirten ev sahibi, öte yandan dişi karacaları ilk defa böyle gördüğünü ifade etti.

McMillan, "Epey havalı bir olaydı. Oradayken denk geldik, yoksa kamera kayıtlarında fark etmezdik bile" dedi.

Oppo A74'ün öne çıkan müthiş özellikleriOppo’nun A serisi telefonlarına yeni bir model daha eklendi. Oppo A74, diğer A serisi modellerden farklı olarak hem çok daha güçlü donanımsal özelliklere sahip, hem de bu özellikleri oldukça uygun bir fiyatla kullanıcılarına sunuyor. İşte Oppo A74'ün en güçlü özellikleri... (Sponsorlu İçerik)
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner