Geri Dön
DünyaCinsel saldırıya uğradığını açıkladı

Cinsel saldırıya uğradığını açıkladı

Amerikan Güzeli” filmiyle 90’ların yükselen yıldızı olan ABD’li oyuncu Mena Suvari, önceki gün yayımlanan “Büyük Huzur: Bir Anı” adlı anı kitabında çocukken tecavüze uğradığını yazdı.

Cinsel saldırıya uğradığını açıkladı

Eski bir çöp kutusunda yazdığını bile hatırlayamadığı intihar mektubunu bulduktan sonra anılarını kaleme almaya karar verdiğini belirten 42 yaşındaki
oyuncu, “12 yaşımdayken erkek kardeşimin bir arkadaşının tecavüzüne uğradım” dedi.

Hollywood’da istismar

Cinsel saldırının ardından uyuşturucu bağımlısı olduğunu ifade eden Mena Suvari, genç bir aktris olarak da Hollywood’da defalarca cinsel istismara maruz kaldığını yazdı. Suvari, yıllarca kirli ilişkilerden ve bağımlılıktan kurtulmak için mücadele ettiğini açıkladı. ABC News’e konuşan oyuncu, 2018’de evlendiği Michael Hope ile birlikteliğinden Nisan ayında dünyaya gelen oğlu Christopher’a  da atıfta bulunarak şunları söyledi:  “İntihar etmiş olsaydım şu anda bulunduğum yerde olmazdım ve biricik oğlum Christopher da burada olmazdı. Yani tüm acılara dayandığım için şimdi çok mutluyum.”   

Meral Akşener: Cumhurbaşkanı adayı değilim, Başbakanlığa talibimMillet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayının kim olacağı tartışılırken İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den önemli bir açıklama geldi. Akşener, 'Cumhurbaşkanı adayı değilim. Başbakanlığa talibim' dedi. Kazanacak bir adayla seçime gireceklerini belirten Akşener, HDP'ye bakış açısını da açıkladı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler