Geri Dön
DünyaDev timsah bir anda ortaya çıktı! 28 saniye sürdü

Dev timsah bir anda ortaya çıktı! 28 saniye sürdü

Meksika'daki bir otelin golf sahasında sakin adımlarla yürüyen 5 metrelik timsah, tatilcilerin ödünü kopardı. 28 saniyelik videoda, bir erkeğin "Burada mahsur kalacağız. Önünden gitmek mi istersiniz yoksa beklemek mi?" dediği duyuldu.

Dev timsah bir anda ortaya çıktı! 28 saniye sürdü

Meksika'nın Karayip Denizi kıyısındaki ünlü tatil merkezi Cancun'da çekilen bir görüntü, sosyal medyayı salladı. Tatilde Dreams Playa Mujeres adlı tesiste konaklayan ABD'li Stacie Muller, golf sahasında sakince yürüyen dev timsahı cep telefonuyla görüntüledi.

Golf oyuncularının şaşkın bakışları arasında ilerleyen 5 metrelik timsahın yer aldığı 28 saniyelik videoda, bir erkeğin "Burada mahsur kalacağız. Önünden gitmek mi istersiniz yoksa beklemek mi?" dediği duyuluyor.

Dev timsah bir anda ortaya çıktı 28 saniye sürdü

Video kaydının Stacie Muller tarafından Facebook'ta yayınlanmasıyla, bazı kullanıcılar Jurassic Park benzetmesi yaptı.

Karayipler kıyısındaki otellerde benzer görüntülere sıklıkla rastlanıyor. İngiliz turistler, beş yıl önce yine Meksika'daki bir golf tesisinde dev bir timsahla selfie çekmişti.

Dev timsah bir anda ortaya çıktı 28 saniye sürdü

ABD Florida'daki bir golf kulübünde yürüyen devasa timsah ise, geçen yıl sosyal medyada paylaşılmıştı.

Esenyurt’ta şaşkın hırsızlar kaçarken arkadaşına çarptıEsenyurt’ta dakikalar içerisinde tekel bayisinden yaklaşık 200 bin TL değerindeki ürünü çalan hırsızlar, sitenin temizlikçisinin gelmesiyle birlikte kaçmaya çalışırken, arkadaşlarına çarptı. Araba kaputuna tutunan arkadaşlarına da aldırış etmeyen hırsızlar, arkalarına bakmadan kaçarken, yaşanan o anlarsa saniye saniye kameralara yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler