Geri Dön
Dünya‘Dizi setinde gerçek aşkı yaşadık’

‘Dizi setinde gerçek aşkı yaşadık’

ABD’li oyuncular George Clooney ile Julianna Margulies ‘Acil Servis’ dizisindeki rolleriyle 90’ların tutkulu ekran çiftlerindendi. Julianna Margulies yıllar sonra yaptığı açıklamada, başarılarını George Clooney ile dizide gerçek aşkı yaşamalarına bağladı

‘Dizi setinde gerçek aşkı yaşadık’

ABD’nin NBC kanalında 1990’lı yılların başında yayımlanan ‘Acil Servis’ dizisi, dünyanın en ünlü hastane dramalarından biri olarak hafızalara kazındı. ‘Acil Servis’ dizisinde ünlü aktör George Clooney, ‘Dr. Doug Ross’; aktris Julianna Margulies ise ‘hemşire Carol Hathaway’ rolündeydi. Dizide aşk yaşayan iki oyuncunun başarısının sırrının, film setinde gerçekten de aşk yaşamaları olduğu ortaya çıktı.

‘Bizim kimyamız tuttu’

ABD’de yayımlanan ‘People’ dergisine konuşan ve şimdi 54 yaşında olan Julianna Margulies, dizideki karakterlerinin ekran kimyasının gerçek hayattaki aşklarından beslendiğini söyledi. Julianna Margulies, ilk bölümü 1994 yılında yayımlanan 15 sezonluk dizide George Clooney ile arasındaki kimya sayesinde televizyonun en tutkulu ekran çiftlerinden birine dönüştüklerini belirtti. Margulies, “Eğer birbirinize âşık değilseniz, bir çift olarak ekranda başarı elde edemezsiniz. George ile aramızdaki kimya çok organikti” iddiasında bulundu. Dizinin kadrosuna ilk başta konuk oyuncu olarak giren ancak sonra Acil Servis’in 6 sezonunda yer alan Margulies, “Ben o sırada şöhretsiz oyuncuydum. Ama George bana son derece nazik ve tatlı davrandı. Kendimi onun yanında güvende hissettim. Ayrıca rolüm konusunda akıl hocam oldu” dedi. George Clooney (59), 2014’ten bu yana avukat Amal Clooney ile evli ve ikiz çocukları var.

Trafik kazasında iki kişi yaralandıİstanbul Kartal'da meydana gelen trafik kazasında yaralanan iki kişi, hastanede tedavi altına alındı.Toros Caddesi üzerinde seyreden Duygu Elvan yönetimindeki 34 BP 3643 plakalı araç, yol kenarında park halinde bulunan araçlara çarparak yan yattı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler