Geri Dön

Elvis’i kim canlandıracak?

Avusturalyalı yönetmen, senarist ve yapımcı Baz Luhrmann’ın Elvis Presley’nin hayatını anlatacağı yeni projesinden sıcak gelişmelerin olduğu ortaya çıktı.

Elvis’i kim canlandıracak?

Müzik tabanlı filmlerin Hollywood’da aranan ismi olan, ihtişamı seven yapısıyla da masraflı yönetmenler kategorisinde bulunan Baz Luhrmann, ismi belirsiz bu Elvis Presley biyografisinde senaryoyu bütün filmlerinde birlikte çalıştığı Craig Pearce ile birlikte yazacak. Henüz ismi belirlenmemiş film, Presley’nin şöhret basamaklarını tırmanışını ve hayatının her anına etki eden menajeri Albay Tom Parker’la ilişkisini anlatacak. Albay Tom Parker’ı ise Tom Hanks canlandıracak.

Elvis Presley’yi kimin canlandıracağı konusu merakla beklenirken, The Hollywood Reporter’ın haberine göre efsane şarkıcıyı canlandırması için Ansel Elgort, Harry Styles, Aaron Taylor-Johnson, Miles Teller ve Austin Butler ile görüşülüyor. Kimisi müzisyen, kimisi ise müzikal projelerde yer aldığından böyle bir rol için son derece uygun olan adayların kısa bir süre önce test çekimlerine katıldığı da konuşulan başlıklar arasında.

Tarihçi ve yazar Niyazi Birinci vefat ettiYavuz Bahadıroğlu mahlasıyla bilinen tarihçi ve yazar Niyazi Birinci vefat etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet