Geri Dön
DünyaEvinden uzaktaki Örümcek Adam’a 1 milyar dolarlık gişe

Evinden uzaktaki Örümcek Adam’a 1 milyar dolarlık gişe

Tom Holland, Jake Gyllenhaal, Zendaya, Samuel L. Jackson, Cobbie Smulders gibi isimlerin başrolünde yer aldığı “Spider-Man: Far From Home” filmiyle ilgili önemli bir haber paylaşıldı.

Evinden uzaktaki Örümcek Adam’a 1 milyar dolarlık gişe

Bilindiği üzere Marvel Sinematik Evreni’nin en fazla gişe yapan filmi “Avengers: Endgame” olmuştu. Hatta “Endgame”, gelmiş geçmiş en fazla gişe hasılatı yapan film unvanına kavuşarak James Cameron imzalı “Avatar” filmini tahtından etmişti. “Avengers: Endgame” toplamda 2 milyar 791 milyon dolar kazanç elde etti. “Spider-Man: Far From Home” filminin 1 milyar dolarlık gişe hasılatına ulaşmak üzere olduğu açıklandı. “Spiderman”in ilk filmi “Homecoming” ise 880 milyon dolarlık hasılat elde etmişti.

17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Sağlık Bakanlığı tarafından 17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu paylaşıldı. Bakan Koca yaptığı açıklamada, " Can kaybımız dünkü kadar fazla değil. Vaka sayımız, içinde olduğumuz hareketlilik dönemini aynı ciddiyetle yansıtıyor. Bu durum, yakın günlerde vefat sayılarına yansımaya devam edecek. Tam doz aşımızı olup, tedbirlere uyarak salgına karşı gerekli mücadeleyi vermeliyiz." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner