Geri Dön

Feminist Bond geliyor

Feminist Bond geliyor

James Bond ‘un 25’inci filminin çekimleri sürerken, yeni 007 kod adlı ajanın siyahi kadın oyuncu Lashana Lynch olacağı açıklandı.

‘Bond Kızları’ değil ‘kadınları’

Bu yıl 25’incisi vizyona girecek olan ve 1962 yılından beri her biri sinema dünyasına damgasını vuran James Bond filmleri, bu kez yepyeni bir haberle sevenlerine sürpriz yaptı. Bond serisinde ilk kez bir kadın ve siyahi bir karakterin, 007 gizli ajan unvanını alacağı belirtiliyor. Daily Mail’de yer alan habere göre, bir sonraki filmde 007 gizli ajan rolünü canlandırması planlanan ismin 31 yaşındaki siyahi İngiliz oyuncu Lashana Lynch olacağı kaydedildi. Çok fazla detay paylaşılmayan 26’ncı filme ilişkin senarist Phoebe Waller-Bridge, senaryoyu daha feminist bir dille yazdığını, hatta Bond kızlarını da “Bond Kadınları” olarak değiştirdiğini iddia etti.

Craig, Nomi ile tanıştıracak

2020 yılında vizyona girecek 25’inci Bond filmine ilişkin paylaşılan ayrıntılara göre, “James Bond” karakterine hayat veren Daniel Craig, Jamaika’da emekliye ayrılacak. Filmin içinden bir kaynağın ifadelerine göre, emekli olan Bond, MI6 müdürü M tarafından acil bir durum için çağırılacak ve bu sahnede yeni 007’ye hayat verecek “Nomi” karakteri Lashana Lynch ile tanıştırılacak. Bond, James Bond olarak kalacak ancak yeni 007 kodlu gizli ajan Nomi olacak. Dahası, artık emekli olan Bond, Nomi’ye ilgi duyarak onu baştan çıkarmaya çalışacak ancak yeni 007 Bond’a yüz vermeyecek.

Feminist Bond geliyor

Lüks aracın içine girdi, 1 dakikada bu hale getirdi!İstanbul Esenler'de park halindeki 500 binlik lüks aracın içine giren hırsızlar bazı cihazları çalarak kaçtı. 1 dakika içinde 65 bin liralık elektronik aksamı söküp alan hırsızların görüntüleri kameralara saniye saniye yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet