Geri Dön

Göğüs silikonlarını satışa çıkardı

İngiltere’de genç bir kadın kullanılmış göğüs implantlarını 500 sterline yani yaklaşık 2 bin 300 liraya satışa çıkardı. Adı açıklanmayan kadın yeni bir silikon takdırdığı için eskileri değerlendirmek istediğini söyledi.

Göğüs silikonlarını satışa çıkardı

İngiltere’nin Surrey kontluğundan eBay’de ilginç bir ilan dikkat çekti. 25 yaşındaki sarışın genç bir kadın eski göğüs implantlarını satıyor.

İlk olarak 18’inci doğum gününde göğüslerine silikon taktıran kadın 25 yaşına gelince silikonlarını yenilediğini söylüyor. Eski olanlar ise değerlendirmenin bir sakıncası olmadığını savunuyor.

Lütfen başka soru da sormayın diyen sarışın kadın, ‘Bana ait olan bi şeyden biraz para kazanacağım bunda ne var ki’ diye de sordu. İlanda kadının çeşitli fotoğraflarını paylaşarak silikonları için modellik yaptığı görülüyor.

Uzmanlar ne olursa olsun ikinci el bir implantın ciddi sağlık sorunlarına yol açacağını belirtiyor.

Bakan Akar Pençe Kartal-2 Harekatı şehitlerinin ailelerini ziyaret ettiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar beraberindeki TSK komuta kademesi ile Pençe Kartal-2 Harekatı'nda şehit olan üç askerin ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet