Geri Dön
DünyaHapishaneden çıkar çıkmaz evlenme teklif etti!

Hapishaneden çıkar çıkmaz evlenme teklif etti!

ABD'de iddialara göre 4 Temmuz'a denk gelen hafta sonu için tuttuğu otel odasında saklanmış silahları bir kat görevlisinin bulması sonucu tutuklanan adam, gözaltından çıkar çıkmaz bir kadına evlenme teklif etti.

Hapishaneden çıkar çıkmaz evlenme teklif etti!

Chicago'da salı günü, 32 yaşındaki Iowalı Keegan Casteel, polisler Michigan Gölü sahilindeki popüler, turistik bir noktaya bakan otel odasında silah bulunca tutuklanmıştı.

Kat görevlisinin 12. kattaki pencere pervazında bir tüfek, tabanca ve mühimmat bulduğu iddia edilirken polis, görevlinin "bir trajedi yaşanmasını engellemiş olabileceğini" söylemişti.

Yasadışı silah kullanmakla ilgili iki suçlama yöneltilen Casteel'in kefalet bedeli 10 bin dolar (87 bin TL) olarak belirlendi. FoxNews32'nin haberine göre, çarşamba saat 17:30 civarında bu bedelin bin dolarını (yaklaşık 9 bin TL) ödeyerek Cook County Hapishanesi'nden salındı.

Ne var ki ABC7, gazetecilerin sorularını yanıtlamayı reddeden Casteel'in yakınlardaki bir arabaya gittiğini ve sonra sürücü koltuğunda oturan bir kadına evlenme teklif ettiğini bildirdi.

Olağandışı anın bir videosunda şaşkına dönmüş görünen ve Casteel tek dizinin üstüne çökerken ağlamaya başlayan kadın teklifi kabul etmişe benziyor.

FoxNews32, bu jestin ardından araca binen Casteel'in araç uzaklaşmadan önce de gazetecilerle konuşmayı reddettiğini bildirdi.

Yayın kuruluşu, Casteel'in bir sonraki duruşması için 14 Temmuz'da Chicago'ya döneceğini söyledi. Adamın iki çocuğu olduğu ve Des Moines'de bir araba tamir dükkanının sahibi olduğu bildirildi.

Yargıç David Navarro, salı günü adamın "Iowa eyaletinde ateşli silah bulundurma iznine" sahip olduğunu söyledi.

Yargıç "Fakat belli ki Iowa'da değiliz" diye ekledi. Komiser David Brown sanığın sabıkası olmadığını söyledi.

Kaynak: Independent Türkçe

Yardıma geldi, elektrik çarptı! Tuzla'da kurtarma seferberliğiİstanbul Tuzla'da tersanede gazdan zehirlenen işçilerin kurtarılma anlarına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde yaralı işçiyi kurtarmaya çalışan bir kişiyi de elektrik çarptığı görülüyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner