Geri Dön
DünyaHava durumu bülteninde rezalet! Görenler telefona sarıldı

Hava durumu bülteninde rezalet! Görenler telefona sarıldı

Televizyonlarını yeni açanlar hemen kapatmaya çalıştı, ekrana getirilen görüntü şok etkisi yarattı. Cinsel ilişki görüntüsü bazılarını çileden çıkartırken, bazıları bu durumu oldukça komik buldu.

Hava durumu bülteninde rezalet! Görenler telefona sarıldı

ABD’nin Washington eyaletinde bir haber kanalı hava durumu bülteni sunulduğu sırada arkada yanlışlıkla cinsel ilişki görüntüsü yayımladı. Yaşanan olay sonrası kanal yönetimi izleyicilerden özür dilemek zorunda kaldı.

O sırada haberi sunan kadın spiker arkasındaki görüntüden habersiz bir şekilde eyaletin ve ülkenin hava durumunu anlattı. Eyaletteki sıcaklığın ne kadar süreceğine dair konuştuğu sırada arkada beliren görüntü o sırada evlerinde bu kanalı izleyenler tarafından kayıt altına alındı.

GÖRÜNTÜ HAKKINDA PEK ÇOK ŞİKAYET ALINDI

Bültenin ekran görüntüsünü alan izleyiciler bunu sosyal medya hesaplarından paylaştılar. Gece yarısı yayımlanan bültende yaşanan olaydan sonra yapılan açıklamada, ‘’Yayının ilk yarısında uygunsuz bir video gösterildi, böyle bir şeyin bir daha olmaması için özveriyle çalışıyoruz.’’ denildi.

Washington eyaletinde yer alan Spokane Şehri Polis Departmanı tarafından olay hakkında bir açıklama da yapıldı. Cinsel ilişki görüntüsünün rahatsız edici olduğu vurgulanan açıklamada yetkililer, bölgede yaşayan vatandaşlardan çok yüksek sayıda şikayet aldıklarını belirtti.

Haber bülteni sırasında arkada beliren bu videonun siber saldırı sonrası mı oraya eklendiği yoksa başka bir aksaklık sebebiyle oraya yansıtıldığı henüz bilinmiyor.

Sağlıklı diye yiyoruz fakat içindeki bu maddeleri kimse bilmiyor!Gıda katkı maddeleri, birçok kişinin eksik ya da yanlış bildiği konulardan biri. Sağlıklı sanarak tükettiğimiz yiyeceklerde bile birden çok gıda katkı maddesi bulunuyor. Gıda Mühendisi Ebru Akdağ, buna örnek olarak bir muzun içerisinde gizlenen katkı maddelerini gösterdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler