Geri Dön

Hırsızlık yaptığı için hapse girdi, 48 kişiyi öldürdü!

Brezilya'da Lucifer (Şeytan) lakaplı, hırsızdan seri katile dönüşen kişi 25 yıl kaldığı parmaklıkların arkasında 48 kişiyi öldürmekle suçlanıyor.

Hırsızlık yaptığı için hapse girdi, 48 kişiyi öldürdü!

İlk 1995 yılında basit hırsızlıktan suçlanan 42 yaşındaki Marcos Paulo da Silva, öldürdüğü kişilerin bağırsaklarını çıkarmadan önce kafalarını kesmesiyle biliniyor.

2011 yılında tek seferde Sao Paulo'daki Serra Azul hapishanesinde beş mahkumu öldürmesi şu ana kadarki en kanlı saldırısı oldu.

Hakkında 217 yıl hapis cezası bulunan Silva'nın hala görülmemiş davaları bulunuyor. 

Hırsızlık yaptığı için hapse girdi, 48 kişiyi öldürdü

Da Silva mahkemede yargıca "O insanları öldürdüğüm için pişman değilim. Hepsi de diğer mahkumlardan faydalanmaya ve onları soymaya çalışan tecavüzcü ve hırsız tiplerdi" diye konuştu.

Resmi olarak hakkında 6 cinayet ve 2 cinayete azmettirmeden suçlamalar olsa da, kendisi yargıca 48 cinayet işlediğini söyledi.

Pskologlar Silva'nın dışarda cinayet işlemediğini, bunlara hapishanede başladığnı söyledi.

Polisle çatışmaya girip kaçan şahıs yakalandıKonya'da kendisini gözaltına almaya gelen polis ile girdiği çatışmada yara almadan yakalanan Hamza T. (23), adliyeye sevk edildi. Poliste 35 suçtan kaydı bulunan Hamza T.'nin salı günü sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettiği için polis tarafından durdurulmak istendiği ancak ekip otosuna ateş edip, kaçtığı ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet