Geri Dön

İki yıl üst üste büyük ikramiyeyi kazandılar

283 milyarda bir kez olabilecek bir şey onların başına geldi. Ezber bozan çift iki yıl üst üste lotoda büyük ikramiyeyi kazandı. İngiliz emekli kamyon şoförü Dave Long ve eşi Kathleen birer milyon sterlinden toplam 2 milyon sterlin ikramiyenin sahibi oldu.

İki yıl üst üste büyük ikramiyeyi kazandılar

İngiliz gazetelerinin manşetlerinin çoğu bugün, lotoda iki yılda iki kez en büyük ikramiyeyi kazanan emekli kamyon şoförü Dave Long (59) ve eşi Kathleen'in inanılmaz öyküsü var.

Daily Mirror gazetesi "283 milyarda 1 şans vurgunu- 1 milyon sterlinlini iki kez kazandık" manşetli haberinde, 20 ayda 1 milyon sterlinlik Loto ikramiyesini kazanma şansının 283 milyarda 1 olduğunu dikkat çekerken, karavanda yaşayan çiftin şimdi taşınmayı düşündüklerini bildirdi.

Daily Star'ın "İki yılda 1 milyon sterlinlik ikramiyeyi iki kez kazandılar ama hala karavanda yaşıyorlar" manşetli haberinde İngiltere'nin en şanslı çiftinin hala karavanda yaşadıklarına dikkat çekti.

The Sun gazetesi de "İngiltere'nin en şanslı çifti lottoda ikinci kez 1 milyon sterlin kazandı, Elvis'i Tesco'da daha çok görme şansı" manşetli haberinde, Tesco'da çalışsa Elvis Presley'nin nasıl görüneceğini Elvis'in fotoğrafıyla sergileyerek “200 milyarda 1" resimaltıyla “Bu Elvis'i Tesco'da çalışırken görmek gibi birşey" benzetmesi yaptı.

Dave Long, sonuca şaşırmadığını ve kazanacağını hissetiğini söyledi. Süper şanslı çift ilk ikramiyeyi kazandıklarında 12 yıldır nişanlıydılar ve kazandıkları 1 milyon sterlin parayla evlendiler ve Dave Long kamyon şoförlüğünü bırakarak bir otomobil satın aldı.

Acil servisin önünde araçta doğum yaptıBursa'da, doğum için gittiği hastaneye yetişemeyen hamile kadın, bebeğini, acil servisin önünde araçta dünyaya getirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet