Geri Dön
Dünyaİkonik yıldız aşkı buldu ve evlendi

İkonik yıldız aşkı buldu ve evlendi

1979 yapımı ‘10’ filmiyle ünlenen Bo Derek eşi, yönetmen John Derek öldükten sonra “Bir daha asla âşık olamam” demişti. Ancak efsanevi yıldız aşkı bulduğu oyuncu John Corbett ile evlendi

İkonik yıldız aşkı buldu ve evlendi

ABD sinemasının efsanevi oyuncularından Bo Derek, 1979 yapımı ‘10’ filmiyle şöhrete kavuşmuştu. 1984 yapımı ‘Bolero’ filmi beğenilmese de çarpıcı güzelliğiyle yine gündemde olmuştu. Bo Derek 1976’da kendisinden 30 yaş büyük oyuncu ve yönetmen John Derek ile evlenmişti. Çift tutkulu aşklarını bir çiftlikte yaşıyordu. Bolero’nun da yönetmeni olan John Derek daha önceki evliliklerini ünlü oyuncular Ursula Andress ve Linda Evans ile gerçekleştirmişti.

Yeniden sevgiyi buldu

Ancak John Derek’in 1998’de kalp yetmezliğinden yaşamını yitirmesi Bo Derek’i yıktı. Eşini kaybettikten sonra neredeyse hayata küsen yıldız, “Bir daha âşık olacağımı hiç sanmıyorum” dedi. Ama 2002’de Oscar ödüllerinin partisinde tanıştığı oyuncu John Corbett ile büyük aşk yaşamaya başladı. 64 yaşındaki Bo Derek’in 19 yıldır birlikte olduğu ve “Sex and the City” dizisiyle tanınan John Corbett (60) ile gizlice evlendiği ortaya çıktı. Corbett, bir TV programında geçtiğimiz Aralık ayında Bo Derek ile gizlice evlendiklerini ve çok mutlu olduklarını açıkladı.

24 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Sağlık Bakanlığı son dakika olarak Türkiye'nin 24 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritasını açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 355 bin 226 Kovid-19 testi yapıldı, 27 bin 197 kişinin testi pozitif çıktı, 221 kişi yaşamını yitirdi. Bakan Koca tabloyu paylaşırken kritik uyarılarda bulundu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler