Geri Dön
Dünyaİlişkiyi gizlemenin bedeli: 84 milyon

İlişkiyi gizlemenin bedeli: 84 milyon

Eski İspanya Kralı Juan Carlos’un bir zamanlar, güzellik kraliçesi Barbara Rey ile birlikte olduğu, mankene de bu ilişkiyi gizlemesi için 84 milyon TL ödendiği iddia edildi

İlişkiyi gizlemenin bedeli: 84 milyon

1975 – 2014 yılları arasında tahtta oturan eski İspanya Kralı Juan Carlos (83) hakkında başlatılan yolsuzluk soruşturması nedeniyle geçen yıl ülkesinden kaçmıştı. Birleşik Arap Emirlikleri’nde yaşadığı bildirilen Carlos’un eşi Sofia’yı aldatmasıyla ilgili skandallara bir yenisi daha eklendi. İspanya’da casusluk ve dolandırıcılık iddialarıyla suçlanan eski polis şefi Jose Manuel Villarejo'un basına sızdırılan günlüğünde, ülkenin en büyük şirketlerinden üçünün Juan Carlos'un model ve oyuncu Barbara Rey ile ilişkisini gizlemek için Rey’e 4.6 milyon sterlin (84 milyon lira) ödediği iddia edildi.

İstihbarat aktarmış

Günlüğü ele geçiren İspanyol “El Periodico” gazetesinin haberine göre, enerji şirketi Repsol, telekom servis sağlayıcısı Telefonica ve Santander bankası, 1970 İspanya Güzeli Barbara Rey'e, kralla yaşadığı ilişkiyi gizli tutması için 1990'lı yılların sonlarından itibaren 2'şer milyon dolar ödedi. Kralla evinde gizli kamerayla çekilen görüntüleri de elinde bulundurduğu belirtilen Rey’e söz konusu paranın İspanyol gizli servisi CESID aracılığıyla aktarıldığı bildirildi. Öte yandan iddianın, İspanya güvenlik servisinin eski başkanı Emilio Alonso'nun anı kitabında Rey'in, Carlos ile ilişkisini açığa vurmaması için yüksek miktarda para aldığını yazmasının ardından gündeme gelmesi dikkat çekti. İspanya’yı dünya güzellik yarışmasında temsil eden ve şu anda 71 yaşında olan Rey ise iddiaları yalanladı.
 

Soylu ve Karaismailoğlu'ndan önemli duyuru: 2 gün daha ücretsiz
Arnavutköy'de pes dedirten uyanıklık! Hemen 1000 liraya çıkardılar
AK Parti'den İstanbul tepkisi! Ekrem İmamoğlu'ndan özür
Dünya devinden Türkiye hamlesi! 10 şehirde kurulacak, iş ilanları açıldı...
Serap çıktı! Mars'ta eşi benzeri olmayan 'keşif'
All Star'da bu da oldu! Yarışmayı reddetti
Galatasaray transferi bitirdi! Duyurdular, Türkiye'ye geliyor
Konut alım satımından yeni dönem! Tamamen değişecek
İntikamın böylesi! Aldatılan kadın sosyal medyayı salladı
1.5 milyonluk delik! Kamera kayıtlarında ortaya çıktı
Emre Belözoğlu'ndan bomba transfer! Visca'nın yerine...
Fatma Girik'in vefatı yasa boğdu! Mal varlığını onlara bıraktı
'Ana kuzuları'nın katili böyle can verdi!
Geri sayım başladı! Asgari ücretten kaldırıldı
Kazı Kazan Süper Renklerle Kazan Oynadı, 1.000.000 TL Kazandı!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler