Geri Dön
Dünyaİngiltere’de aşı karşıtı gizli ordu!

İngiltere’de aşı karşıtı gizli ordu!

İngiltere’de 200’den fazla eski askerden oluşan ve silahlı oldukları belirtilen gizli bir sivil ordu kurulduğu, söz konusu kişilerin aşı merkezlerine saldırma ve sokaklarda kaos çıkarma planları yaptığı ortaya çıktı.

İngiltere’de aşı karşıtı gizli ordu!

DIŞ HABERLER SERVİSİ - İngiliz “The Mail on Sunday” gazetesinden bir muhabirin grubun içine sızarak elde ettiği bilgilere göre, “Özgürlük için Eski Askerler” adlı yapılanma, eski bir Kraliyet Deniz Kuvvetleri komandosu tarafından kuruldu. Gubun İngiltere’de 16 operasyon “hücresi”nden oluştuğu ve gizli bir yönetim komutasıyla bağlantılı olduğu kaydedildi. Grubun, aşılanmayla özgürlüklerinin ellerinden alındığını düşündükleri, çocukların aşılanmasına ve aşı pasaportlarına karşı oldukları aktarıldı. Grup, hükümetin suçlularca yönetildiği iddiasıyla hükümete karşı öfke duyuyor.

 

3 ABD'li senatörden 'Türkiye'ye F-16 verilmesin' mektubuS-400, F-35 derken ABD ile şu günlerde F-16 krizi de yaşanıyor. 3 ABD'li senatör Dışişleri Bakanlığı'na Türkiye'ye F-16 verilmesin' mektubu gönderdi. Peki imzası olan senatörler kim? Mektubu anlamı ne? Türkiye'nin F-35'ler için verdiği para konusu nasıl çözülecek?
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler