Geri Dön
Dünyaİngiltere’de benzin kuyruğu!

İngiltere’de benzin kuyruğu!

İngiltere’de yeterli sayıda TIR şöförü olmaması nedeniyle başlayan kriz ciddi bir hal aldı. BP ve Tesco Alliance’ın, ülkede yeterli sayıda nakliye aracı sürücüsü olmaması nedeniyle az sayıda petrol istasyonunun geçici olarak kapatılacağını duyurması araç sahipleri arasında endişeye neden oldu ve istasyonlarda uzun kuyruklar oluştu. Bazı istasyonlar, akaryakıtları kalmadığı için kapanmak zorunda kaldı. Bazı istasyonlar sürücülere en fazla 30 Pound’luk benzin alma sınırı koydu.

İngiltere’de benzin kuyruğu!

 

Nevsal Elevli Londra - İngiltere Ulaştırma Bakanı Grant Shapps halka itidal çağrısında bulunmuş, gerekirse İngiliz askerlerinin  akaryakıt nakliye araçlarını kullanması için görevlendirilebileceğini kaydetmişti.

Pandeminin dışında İngiltere’nin AB’den ayrılması sorununun en büyük sebebi olarak gösteriliyor.

Şoför açığı, akaryakıtın yanı sıra gıda ve diğer malların sevkiyatının aksamasına da neden oluyor. Benzin istasyonlarında yaşananlara benzer görüntülerin marketlerde de yaşanmasından endişe ediliyor.

İstanbul'da feci kaza! Kamyon, otomobilin üstüne devrildiİstanbul'da Beykoz, Kuzey Marmara Otoyolu'nda beton blok yüklü İSKİ'ye ait kamyon, otomobilin üstüne devrildi. Otomobil sürücüsü Ozman Baran Öz (21) hayatını kaybederken, Kutlay T., ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler