Geri Dön
Dünyaİngiltere'de peş peşe bıçaklı saldırılar

İngiltere'de peş peşe bıçaklı saldırılar

Birmingham'da gerçekleşen saldırıda bir kişi öldü, yedi yaralının ikisinin durumu ağır. Polis, tek bir şüpheliyi arıyor.

İngiltere'de peş peşe bıçaklı saldırılar

İngiltere'nin Birmingham kentinin merkezinde, gece saatlerinde bir kişinin öldüğü, yedi kişinin de yaralandığı bir dizi bıçaklı saldırının ardından, polis tek bir şüpheliyi arıyor.

Yaralılardan ikisinin durumun ağır olduğu belirtildi.

Polis yetkilisi Steve Graham, saldırıların "terör bağlantılı olduğuna dair, kesinlikle hiçbir işaret bulunmadığını" söylerken , cinayet soruşturması başlatıldı.

İngilterede peş peşe bıçaklı saldırılar


Olay yerindeki BBC Muhabiri Nick Clitheroe, olayların gece kulüpleri ve barların yoğun bulunduğu, Gay Village ve Çin Mahallesi'nin arasında gerçekleştiğini aktardı.

Clitheroe "İki büyük grup arasında büyük bir kavgayla başlayan olayda, bir noktada bıçaklar çekilmiş gibi görünüyor" dedi.

Kaynak: BBC Türkçe

Genç kız uyuşturucu krizine girdi! Kendini banyoya kilitlediAdana'da uyuşturucu bağımlısı Nurten M. (26), annesi Gülçin Akyatan'dan (51) uyuşturucu parası alamayınca sinir krizi geçirip, evdeki eşyaları kırdı. Gazetecileri gören Nurten M., tepki gösterip kıyafetlerini çıkartmaya çalıştı. Mutfaktan aldığı bıçakla intihar edeceğini söyleyip, kendisini banyoya kilitleyen Nurten M., müzakereci polis tarafından güçlükle ikna edilerek tedavi için hastaneye götürüldü. Anne Gülçin Akyatan, "Her gece korkuyla yatıyorum. Sağlık Bakanımdan, Cumhurbaşkanımdan yardım istiyorum. Yeter artık, kurtarın bizi. Kızımın tedavi edilmesini istiyorum. Lanet olsun uyuşturucuya" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet