Geri Dön

İran Sağlık Bakan Yardımcısı Harirçi'de koronavirüs tespit edildi

İran Sağlık Bakan Yardımcısı İrec Harirçi, koronavirüse yakalandığını duyurdu. Sağlık Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, ölü sayısının 15’e, vaka sayısının ise 95’e çıktığı belirtildi.

İran’ın haber ajansı Mehr’deki habere göre, İran Sağlık Bakan Yardımcısı İrec Harirçi’nin Covid-19 (koronavirüs) testi pozitif çıktı. Harirçi’nin paylaştığı mesajda koronavirüse yakalandığını ve İran’ın koronavirüsü yeneceğini belirttiği bildirildi.

İran Sağlık Bakan Yardımcısı Harirçide koronavirüs tespit edildi

ÖLÜ SAYISI 15’E, VAKA SAYISI 95’E YÜKSELDİ

Ayrıca, İran Sağlık Bakanlığı Halka İlişkiler Sorumlusu Kiyanuş Cihanpur bugün düzenlediği basın toplantısında, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısının 15’e yükseldiğini, ülke genelindeki vaka sayısının ise 95’e çıktığını belirtti.

İkra Nur için köy didik didik aranıyor!Giresun Bulancak'a bağlı İcilli köyünde, cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan büyükbaş hayvanlara bakmak için giden ve kaybolduktan 3 gün sonra dere kenarında cansız bedeni bulunan İkranur Tirsi’nin (7) ölümüyle ilgili cinayet şüphesi üzerine özel bir ekip tarafından başlatılan çok yönlü soruşturma devam ediyor. Jandarma Suç Araştırma (JASAT) ekipleri köyde boş evler ve patika yollarda delil arıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber