Geri Dön
Dünyaİran'da valiye yemin töreninde tokatlı saldırı

İran'da valiye yemin töreninde tokatlı saldırı

Doğu Azerbaycan eyaletine atanan valinin yemin töreni sırasında yaşananları kameralar kaydetti. Eşine bir erkek tarafından Covid-19 aşısı uygulanan saldırganın öfkeden deliye döndüğü bildiriliyor.

İran'ın Doğu Azerbaycan Eyaleti'nin yeni valisi Zeynelabidin Hürrem Rezevi Aşura Ordusu'ndan bir albay tarafından tokatlı saldırıya uğradı.

İran'ın yeni İçişleri Bakanı Ahmed Vahid'in de katılımcılar arasında olduğu törende saldırının ardından sahnede arbede çıktı.

Yemin töreninde saldırıya uğrayan eski Devrim Muhafızları komutanı olan Hürrem Rezevi, saldırgandan şikayetçi olmayacağını açıkladı. Vali Rezevi, bir erkek tarafından eşine Covid-19 aşısı uygulanan saldırganın öfkelendiğini ve kendisine tokat attığını söyledi.

Yerel medya ise, vali ve saldırgan arasında kişisel bir husumet bulunduğunu yazdı.

Güvenlik kamerasını görmesine rağmen hırsızlık yapan kadının pişkinliği pes dedirttiElazığ’da ev eşyası ürünleri satan mağazaya alışveriş bahanesi ile giren bir kadın, güvenlik kameralarına aldırış etmeden meyve sıkacağını çantasına atıp, elindeki kahve makinesiyle mağazadan çıktı. 2 bin 500 lira değerinde ürün çalarak kayıplara karışan kadının pişkinliği pes dedirtti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler