Geri Dön

İtfaiye aracını engelleyen otomobil el birliğiyle kaldırıldı

Rusya’da bir apartmanın 21’inci katında çıkan yangına müdahale etmek için bölgeye gelen itfaiye aracı, yolun kenarına park edilmiş bir otomobil nedeniyle geçiş yapamadı. Apartman sakinleri toplanıp, otomobili kaldırarak itfaiyeye yol açtı. O anlar amatör kameralara yansıdı.

İtfaiye aracını engelleyen otomobil el birliğiyle kaldırıldı

Leningrad bölgesinde yer alan St. Petersburg kentinin Murino bölgesindeki bir apartmanın 21’inci katında yangın çıktı. Yangının çıktığı ve çevredeki apartmanlarda yaşayanlar sokağa çıktı ve itfaiye ekiplerini aradı. Yangının çıktığı noktaya gelen itfaiye aracı, yol kenarına park edilmiş bir otomobil nedeniyle geçiş yapamadı. Apartman sakinleri yol kenarında itfaiye aracının geçişini engelleyen otomobili kaldırarak yolu açtı. O anlar saniye saniye kameralarca kaydedildi.

Rus medyası, yangının çıktığı apartmandaki 32 kişinin tahliye edildiğini; alevlerin ise kısa sürede söndürüldüğünü duyurdu. Yangında can kaybı ya da yaralanma olmadı.

İtfaiye aracını engelleyen otomobil el birliğiyle kaldırıldı

 

Kocaeli'de anne ve üvey babadan şiddet ve cinsel istismar!Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde yaşayan Y.T.’nin eşi A.T., 2018 yılında kızını da alarak evini terk etti. Eşi A.T. ve birlikte olduğu kişinin 9 yaşındaki kızına şiddet ve cinsel istismar uyguladığını öğrenen baba Y.T., kızını yanına alarak, eşi ve birlikte olduğu kişi hakkında şikayetçi oldu. Boşanma aşamasında annesi kızının alnına ‘enayi’ yazıp fotoğrafını gönderdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber